Gå til hovedindhold

JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre

JBS of DenmarkSkjorter og toppeEAN: 5709405899657
Pris fra 179,99 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69,01 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 166,83 kr 21. mar.

Sammenlign priser på JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hr. Ravn
TrustScore 5 ud af 54,9
JBS of DK O-neck.
-25%179,99 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
JBS of DK O-neck. billede

Produktinformation

Oplev en blød og komfortabel t-shirt med klassisk o-hals fra JBS of Denmark fremstillet i et lækkert bambusmateriale, der føles behageligt mod huden. T-shirten er skabt med udgangspunkt i filosofien "designed to relax", hvilket betyder, at den

Produktspecifikationer

Mærke: JBS
Kategori: T-SHIRTS
Farve: Mørk grå melange
EAN: 5709405899657
Varenr.: 5709405899657
Gå til Nyesokker.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mørkegrå bambus t-shirt til mænd, JBS of Denmark str. small
-20%199 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mørkegrå bambus t-shirt til mænd, JBS of Denmark str. small billede

Produktinformation

Lækker t-shirt med rund hals i blød bambus viskose, fra JBS of Denmark - Størrelse small Forkæl dig selv med en t-shirt, du faktisk glæder dig til at tage på. Denne mørkegrå bambus t-shirt fra JBS of Denmark er skabt med komfort i centrum - både i mater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Str small
Farve: Grå
Størrelse: Small
EAN: 5709405899657
Varenr.: 6609
Gå til Timarco DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre
249 kr
Til butik
JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå  Small Herre billede

Produktinformation

Oplev Komfort og Stil med Bamboo Blend O-neck T-shirt fra JBS of Denmark - Blød og slidstærk materialeblanding af bambus, bomuld og elastan. - Normal pasform for optimal komfort. - Temperaturtilpassende egenskaber, der gør den ideel hele året. - Naturligt antibakterielt materiale for en frisk følelse hele dagen. - Trykt information uden generende etiketter for maksimal komfort. - Stilrent design perfekt til enhver lejlighed. - Funktionel, ekstra holdbar og letplejet t-shirt.Denne stilrene og elegante O-neck t-shirt i bambusblanding fra danske JBS of Denmark er skabt til dig, der værdsætter en perfekt kombination af komfort og kvalitet. Fra timarco.dk, specialisten inden for JBS, sendes hvert år over 15000 JBS-artikler til tilfredse kunder. Bambusmaterialet giver tøjet en silkeblød fornemmelse og fugtregulerende egenskaber, mens bomuld og elastan gør trøjen slidstærk, fleksibel og behagelig mod huden. Perfekt både som hverdagsbeklædning og som basislag under skjorter og trøjer – denne bambus t-shirt bliver hurtigt en garderobefavorit. Dens alsidige design gør den nem at matche med jeans, chinos eller shorts.Forkæl dig selv med maksimal komfort hver dag med JBS of Denmarks Bamboo Blend O-neck T-shirt. Bestil nu og mærk forskellen med det samme!

Produktspecifikationer

Kategori: shirts & tops
Størrelse: Small
Artikel nr.: SupplierID:1120-2 ColorID:7 SizeID:S
EAN: 5709405899657
Varenr.: 518320DK

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hr. Ravn179,99 kr179,99 krKøb
2Nyesokker.dk199 kr199 krKøb
3Timarco DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre

PriceData har fulgt prisen på JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre i 182 dage. Laveste pris i perioden er 166,83 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 239,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 179,99 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for JBS of Denmark Bamboo Blend O-neck T-shirt Mørkgrå Small Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026179,99 kr19,01 kr (10%)
21. maj 2026199 kr40,95 kr (17%)
20. maj 2026239,95 kr40,95 kr (21%)
30. apr. 2026199 kr31,01 kr (18%)
19. apr. 2026167,99 kr31,01 kr (16%)
18. apr. 2026199 kr31,01 kr (18%)
11. apr. 2026167,99 kr1,16 kr (1%)
21. mar. 2026166,83 kr32,17 kr (16%)
25. feb. 2026199 kr32,17 kr (19%)
14. feb. 2026166,83 kr32,17 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret