Gå til hovedindhold

JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR)

JBLHøjttalereEAN: 1200130019593
Pris fra 1.116 krtil 1.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 383 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.084 kr 20. maj

Sammenlign priser på JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1116 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
JBL Charge 6 ( /Purple)
1.116 kr
Til butik
JBL Charge 6 ( /Purple) billede

Produktinformation

JBL Charge 6 ( /Purple)E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløs højtaler
EAN: 1200130019593
Varenr.: JBL Charge 6 (Purple)
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR)
1.359 kr
Til butik
JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR) billede

Produktinformation

JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 - Lilla Oplev den fantastiske lydkvalitet med JBL Charge 6, en bærbar stereohøjttaler i en flot lilla farve. Denne kraftfulde højttaler leverer en dyb bas og klar diskant, der bringer din musik til live, uanset hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Bluetooth Højtalere
EAN: 1200130019593
Varenr.: 110638
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Charge 6 - Purple
1.499 kr
Til butik
JBL Charge 6 - Purple billede

Produktinformation

Kraftfuld JBL Pro Sound med AI Sound Boost Hvordan bliver den allerede fantastiske JBL Charge-lydprofil endnu bedre? Det hjælper, at vi har nogle af de bedste ingeniører i branchen til at ombygge vores sæt for at levere vores mest realistiske lydgengivelse til dato. Overraskende fyldig, kraftfuld bas og sprøde højere frekvenser giver Charge 6 en helt ny grund til at prale lidt. Vi har også tilføjet vores nye patentbeskyttede teknologi, AI Sound Boost, som løbende analyserer din musik, så du får maksimal akustisk ydelse med mindre forvrængning. Man kan sige, at vi har bygget vores egen lille lydekspert ind i hver eneste Charge 6. Alt i alt kommer Charge 6 ud af kassen med større brag og rytmer, renere sang og klap og alt derimellem. Op til 28 timers afspilning Hold gang i stemningen i 24 timer på en enkelt opladning - og når du virkelig har brug for at få lidt ekstra ud af festen, måske endnu en dans med din kæreste, kan du få fire ekstra timer med JBL Playtime Boost. Tilslutning af flere højttalere via Auracast™ Ville det ikke være dejligt at dele stemningen med alle andre? Det kan du nu. Med Auracast™ kan du uden problemer stereoparre to Charge 6-højttalere for at få et bredere lydbillede og tilslutte flere Auracast™-aktiverede JBL-højttalere for at dække et større område.

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Baerbare Fest Hoejtalere
Artikel nr.: JBLCHARGE6PUR
EAN: 1200130019593
Varenr.: 3386599
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jbl Charge 6 Lilla
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk1.116 kr1.116 krKøb
2Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
3Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb
4Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR)

PriceData har fulgt prisen på JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.128 kr.

Den nuværende pris på 1.116 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for JBL Portable Stereo Speaker Charge 6 purple (JBLCHARGE6SPUR) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.116 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.118 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.127 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.118 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.127 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.118 kr34 kr (3%)
20. maj 20261.084 kr6 kr (1%)
18. maj 20261.090 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.099 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.090 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret