Gå til hovedindhold

JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå)

JBLHovedtelefoner og headsetEAN: 1200130027611
Pris fra 796 krtil 999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 796 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Endurance Peak 4 Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Sort
796 kr
Til butik
JBL Endurance Peak 4 Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

JBL Endurance Peak 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort/grå

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: JBLENDUPEAK4BLKG
EAN: 1200130027611
Varenr.: 1003853912
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå)
923 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Sport Earbuds Black and Grey
999 kr
Til butik
JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Sport Earbuds Black and Grey billede

Produktinformation

True Wireless Sport Earbuds: Powerhook / IP68 / Smart Ambient, sort og grå Den kraftfulde lyd, fleksibiliteten og det robuste design på dine JBL Endurance Peak 4 matcher din hårdeste træning takt for takt. JBL Pure Bass Sound med Spatial Sound giver din træning energi, og den ergonomiske pasform med TwistLock™-designet betyder, at de altid bliver siddende og føles behagelige. Regn eller sol - din træning kender ingen grænser med den vand- og støvbeskyttende IP68-klassificering. Og hvis du er på langtur, kan du regne med op til 48 timers batterilevetid og den adaptive støjreduktion for fokus og motivation.

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: JBLENDUPEAK4BLKG
EAN: 1200130027611
Varenr.: 3408453

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK796 kr796 krKøb
2Komplett DK923 kr923 krKøb
3Proshop DK999 kr1.038 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå)

PriceData har fulgt prisen på JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 796 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 919 kr.

Den nuværende pris på 796 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for JBL Endurance PEAK 4 True Wireless Ørepropper, in-ear (sort/grå) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026796 kr7 kr (1%)
28. maj 2026803 kr7 kr (1%)
27. maj 2026810 kr19 kr (2%)
26. maj 2026829 kr7 kr (1%)
24. maj 2026836 kr7 kr (1%)
23. maj 2026843 kr80 kr (9%)
17. mar. 2026923 kr124 kr (16%)
24. feb. 2026799 kr124 kr (13%)
19. feb. 2026923 kr37 kr (4%)
18. feb. 2026960 kr37 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret