Gå til hovedindhold

Jason Wu Beauty Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow

Pris fra 103 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jason Wu Beauty Opal Stick Multi Use Highlighter Glow Stick Opal
-25%103 kr
Før 138 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jason Wu Beauty Opal Stick Multi Use Highlighter Glow Stick Opal billede

Produktinformation

Opal Stick er en multi-brugs highlighter stick, der kan bruges på øjne, kinder, læber og krop for at skabe en øjeblikkelig skinnende glød.

Produktspecifikationer

Kategori: Highlighter
Artikel nr.: JW-OS-01
EAN: 0810053570265
Varenr.: 3271206
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow
137 kr
Til butik
Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow billede

Produktinformation

Opal Stick er en multitasking superstar, der leverer en out of this world glow! Du kan bruge denne storslåede stick på øjne, kinder, læber og krop. GOOD TO KNOW: Cruelty Free, Vegansk, Multi-Use, Clean Beauty, Longlasting

Produktspecifikationer

Mærke: Jason Wu
Kategori: Highlighter
Vægt: 40g
Artikel nr.: JW-OS-01
EAN: 0810053570265
Varenr.: B071453
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
JASON WU BEAUTY Opal Stick, Multi-Use Highligt Glow Stick for Che
139 kr
Til butik
JASON WU BEAUTY Opal Stick, Multi-Use Highligt Glow Stick for Che billede

Produktinformation

Opal Stick er en multitasking superstar, der giver dig out of this world glow! Du ka bruge produktet på øjne, kinder, læbe og krop. Cruelty Free Vegansk Multi-Use Clean Beauty Longlasting JASON WU BEAUTY Opal Stick, Multi-Use Highligt Glow Stick for Che...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Highlighter
Størrelse: 8.000000000
Artikel nr.: JW-OS-01
EAN: 0810053570265
Varenr.: 3151-108-0008

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK103 kr103 krKøb
2Bangerhead DK137 kr137 krKøb
3Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow

PriceData har fulgt prisen på Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow i 180 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Jason Wu Opal Stick Multi-Use Highligt Glow Stick for Cheek Lips & All Over Glow de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026103 kr32 kr (24%)
17. maj 2026135 kr1 kr (1%)
15. maj 2026136 kr1 kr (1%)
14. maj 2026135 kr2 kr (1%)
10. maj 2026137 kr2 kr (1%)
8. maj 2026135 kr2 kr (1%)
7. maj 2026137 kr2 kr (1%)
6. maj 2026135 kr3 kr (2%)
4. maj 2026138 kr1 kr (1%)
3. maj 2026137 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret