Gå til hovedindhold

House Nordic Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3

House NordicKurveEAN: 5713917021949
Pris fra 149 krtil 180 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 26. maj

Sammenlign priser på Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Jarana Kurve, Sæt af 3 stk.
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Jarana Kurve, Sæt af 3 stk. billede

Produktinformation

Jarana Kurvesæt - 3 stk., Hvid Bomuld med Læderdetaljer! Opgrader din opbevaring med det stilrene Jarana kurvesæt. Sættet består af tre praktiske kurve i hvid, flettet bomuld med fine brune læderhåndtag, der tilføjer et eksklusivt touch. De forskellige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917021949
Varenr.: 44266672554236
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jarana kurv sæt med 3 hvid
155 kr
Til butik
Jarana kurv sæt med 3 hvid billede

Produktinformation

Jarana kurv sæt med 3 hvid er en Kurve i Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Jarana kurv sæt med 3 hvid. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Kurve
Størrelse: 35 cm x 13 cm
Vægt: 0.9g
Artikel nr.: 46-4401532
EAN: 5713917021949
Varenr.: 46-4401532
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3
180 kr
Til butik
Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3 billede

Produktinformation

Opgrader dit hjem med disse smukke Jarana kurve i bomuld. Dette sæt af 3 hvide kurve er den perfekte tilføjelse til ethvert rum og tilbyder både funktionalitet og æstetik. Med deres alsidige design kan disse kurve bruges til opbevaring af alt fra tæpper o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Kurve,Alle produkter
Farve: Hvid
Størrelse: L:16/16/25cm B:22/22/35cm H:11/11/13cm
EAN: 5713917021949
Varenr.: 8423408107797

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven149 kr149 krKøb
2ebuy24 DK155 kr204 krKøb
3Billige Bolig Møbler180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3

PriceData har fulgt prisen på Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Jarana Kurve - Kurve, Bomuld, Hvid Sæt Af 3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026149 kr10 kr (7%)
26. maj 2026139 kr10 kr (7%)
24. maj 2026149 kr10 kr (7%)
29. apr. 2026139 kr10 kr (7%)
28. apr. 2026149 kr10 kr (7%)
6. apr. 2026139 kr10 kr (7%)
5. apr. 2026149 kr10 kr (7%)
22. mar. 2026139 kr10 kr (7%)
11. feb. 2026149 kr31 kr (17%)
10. feb. 2026180 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret