Gå til hovedindhold

Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g.

Pris fra 139 krtil 210 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil Soft Black 0 g
139 kr
Til butik
Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil Soft Black 0 g billede

Produktinformation

⭐ Præcis formning · Dreje-op stift · Integreret spoolie-børste Skab velplejede, naturligt definerede bryn på få sekunder med denne præcisionsblyant, der kombinerer bløde, rene mineralpigmenter med en let kontrollerbar tekstur. Den dobbeltsidede løsning gør det nemt både at tegne hårfine strøg og udfylde små huller, mens den indbyggede spoolie-børste bløder farven ud for et sømløst, naturligt resultat. Farven Soft Black er en blød, dyb sort nuance, ideel til sort eller meget mørkebrunt hår – uden at virke hård. Fordele Præcis, bygbar farve til både optegning og udfyldning. Dreje-op mekanisme – kræver ingen blyantspidser. Spoolie-børste til at forme og blende for et naturligt look. Blød, glidende tekstur der lægger sig jævnt uden at klumpe. Holder flot i løbet af dagen og tværer ikke let ud. Soft Black giver dybde til mørke bryn uden varme undertoner. Sådan bruger du produktet Børst brynhårene opad med spoolie-børsten. Marker den nederste brynlinje med korte, lette strøg for at skabe form. Udfyld sparsomme områder med hårtynde streger i hårenes vækstretning. Blød overgangen ud med spoolie for et naturligt finish. Ønskes ekstra hold, kan du afslutte med en klar bryngel. Resultat Definerede, symmetriske bryn med en ren og naturlig finish, som fremhæver øjnenes udtryk og rammer ansigtet ind – uden at se påmalet ud. Soft Black giver elegant intensitet til mørke bryn og holder looket pænt gennem dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Jane Iredale
Kategori: Øjenbryn
Størrelse: 0.23g
Artikel nr.: 670959117250
EAN: 0670959117250
Varenr.: 670959117250
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jane Iredale PureBrow® Shaping Pencil Soft Black 0,23 g
-25%146 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil 0.23 g - Soft sort
-25%157,5 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil 0.23 g - Soft sort billede

Produktinformation

Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil - Soft Black er en **vandfast og langtidsholdbar** bryn-blyant med en ergonomisk spids, der gør det nemt at optegne, forme og udfylde brynene med en **professionel finish.** Den specielle spids gør det desuden muligt a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jane Iredale
Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 0670959117250
Varenr.: 102045
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil Soft Black - 1 stk
-25%157,5 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK139 kr168 krKøb
2Cocopanda DK146 kr146 krKøb
3NiceHair.dk157,5 kr157,5 krKøb
4Duft og Natur157,5 kr157,5 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk210 kr210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g.

PriceData har fulgt prisen på Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Jane Iredale PureBrow Shaping Pencil, "Soft Black", 0,23g. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. mar. 2026139 kr18,5 kr (12%)
13. mar. 2026157,5 kr11,5 kr (8%)
25. feb. 2026146 kr10 kr (6%)
20. feb. 2026156 kr1,5 kr (1%)
18. feb. 2026157,5 kr13,2 kr (9%)
14. feb. 2026144,3 kr1,95 kr (1%)
16. dec. 2025146,25 kr48,75 kr (25%)
15. dec. 2025195 kr48,75 kr (33%)
12. dec. 2025146,25 kr3,9 kr (3%)
6. dec. 2025142,35 kr3,9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret