Gå til hovedindhold

Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g

Jane IredaleLip glossEAN: 0670959115553
Pris fra 251 krtil 360 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 251 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
jane iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10ml
-25%251 kr
Før 335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
jane iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10ml billede

Produktinformation

HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment er en reparerende læbepleje, som ved hjælp af hyaluronsyre fugter og stimulerer kollagenproduktionen for at genoprette tørre og irriterede læber. Den har også en kølende applikator, der forstærker effekten af plejen.

Produktspecifikationer

Mærke: jane iredale
Kategori: Læber
Artikel nr.: 17625
EAN: 0670959115553
Varenr.: 3337502
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g billede

Produktinformation

Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment er en virkelig **lækker læbepleje**, som er med til at forebygge tørre og beskadigede læber. Den er beriget med ultra fugtgivende hyaluronsyre, som både **fugter og udglatter læberne**, så de kommer til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jane Iredale
Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 0670959115553
Varenr.: 97826
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Jane Iredale HydroPure Lip Treatment, 10 ml.
335 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Jane Iredale HydroPure Lip Treatment, 10g.
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK251 kr251 krKøb
2NiceHair.dk270 kr270 krKøb
3Brandshop335 kr335 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g

PriceData har fulgt prisen på Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 247,9 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 251 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Jane Iredale HydroPure Hyaluronic Acid Lip Treatment 10 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026251 kr70,43 kr (22%)
19. maj 2026321,43 kr19,19 kr (6%)
12. maj 2026302,24 kr12,95 kr (4%)
11. maj 2026289,29 kr12,95 kr (4%)
9. maj 2026302,24 kr12,95 kr (4%)
8. maj 2026289,29 kr12,95 kr (4%)
2. maj 2026302,24 kr32,24 kr (12%)
15. apr. 2026270 kr54 kr (17%)
14. apr. 2026324 kr54 kr (20%)
10. apr. 2026270 kr65 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret