Gå til hovedindhold

Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk

Jane IredaleLip glossEAN: 0670959120571
Pris fra 159 krtil 168,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,75 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk
-29%159 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk billede

Produktinformation

.

Produktspecifikationer

Mærke: Jane Iredale
Kategori: ColorLuxe High Impact Lip Glaze
EAN: 0670959120571
Varenr.: 26942
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
jane iredale Colorluxe High Impact Lip Glaze Eu Natural 5ml
-25%168 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze 5 ml - Au Naturel
-25%168,75 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze 5 ml - Au Naturel billede

Produktinformation

Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze - Au Naturel er en rigt pigmenteret, ikke-klæbrig lip gloss, som forkæler dine læber med en glinsende farve, suveræn glans og en blød, behagelig fornemmelse. Denne lipgloss giver visuel volumen og udglatter læb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jane Iredale
Kategori: Lip Gloss
EAN: 0670959120571
Varenr.: 115558
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze "Au Naturel"
-25%168,75 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur159 kr159 krKøb
2Cocopanda DK168 kr168 krKøb
3NiceHair.dk168,75 kr168,75 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk168,75 kr168,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Jane Iredale ColorLuxe High Impact Lip Glaze Au Naturel - 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026159 kr15 kr (10%)
8. apr. 2026144 kr15 kr (9%)
11. mar. 2026159 kr9 kr (5%)
10. mar. 2026168 kr9 kr (6%)
28. feb. 2026159 kr9 kr (5%)
27. feb. 2026168 kr9 kr (6%)
20. feb. 2026159 kr66 kr (29%)
18. feb. 2026225 kr58,5 kr (35%)
14. feb. 2026166,5 kr58,5 kr (26%)
11. feb. 2026225 kr56,25 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret