Gå til hovedindhold

Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker

Jan van HaasterenPuslespilEAN: 8721017603313
Pris fra 107 krtil 169,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 62,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jan van Haasteren Not so Wellness (1000)
107 kr
Til butik
Jan van Haasteren Not so Wellness (1000) billede

Produktinformation

Et Jan van Haasteren-puslespil er meget mere end bare et puslespil: det er en hel række af eventyr med velkendte figurer, der spiller hovedrollen i et endeløst sceneri fyldt med absurde detaljer. Tag med på Jan van Haasteren-familiens skøre eventyr!

Produktspecifikationer

Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 707-1110100527
EAN: 8721017603313
Varenr.: 3362089
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Not So Wellness
129 kr
Til butik
Gå til Lad-os-Spille.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Jan van Haasteren - Kaotisk wellness (1000 brikker)
129 kr
Til butik
Jan van Haasteren - Kaotisk wellness (1000 brikker) billede

Produktinformation

Tag med Jan van Haasteren-familien på en uforglemmelig spa-dag fyldt med grin og finurlige situationer! Fra svigermoren, der nyder livet, til ham, der forkæler julemanden med varme sten, og Octo, som leger i vandet. Hvert rum byder på absurde detaljer og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Solospil
EAN: 8721017603313
Varenr.: 12264
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker
159,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Puslespil JvH Not so wellness 1000 brikker
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK107 kr146 krKøb
2Puzzleshop.dk129 kr129 krKøb
3Lad-os-Spille.dk129 kr129 krKøb
4Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
5Legekæden169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker

PriceData har fulgt prisen på Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker i 181 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Jan Van Haasteren Puslespil - Not So Wellness - 1000 Brikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026107 kr8 kr (7%)
23. apr. 2026115 kr8 kr (7%)
31. mar. 2026107 kr8 kr (7%)
11. mar. 2026115 kr8 kr (7%)
16. feb. 2026107 kr4 kr (4%)
3. feb. 2026111 kr8 kr (8%)
27. jan. 2026103 kr8 kr (7%)
11. dec. 2025111 kr5 kr (4%)
10. dec. 2025116 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret