Gå til hovedindhold

Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt

JalasSkoEAN: 6408487537684
Pris fra 1.862,2 krtil 1.998,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 136,55 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.745 kr 30. maj

Sammenlign priser på Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1862.2 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Jalas Tio sikkerhedssko m/hurtigluk S1 SRC 2058-43
-20%1.862,2 kr
Før 2.330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jalas Tio sikkerhedssko m/hurtigluk S1 SRC 2058-43 billede

Produktinformation

Denne avancerede sikkerhedssko er skræddersyet til at yde optimal beskyttelse og uovertruffen komfort i arbejdsmiljøer, hvor dine fødder står over for diverse risici. Med en overholdelse af S1-sikkerhedsklassifikationen sikres det, at skoen er perfekt til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jalas
Kategori: Sikkerhedssko
EAN: 6408487537684
Varenr.: 420043
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt
-47%1.998,75 kr
Før 3.780 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt billede

Produktinformation

Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA En åndbar sikkerhedssko med høj beskyttelsesklasse. Ultimativ blødhed og komfort takket være TIO-sålen (Three In One), der forhindrer langsigtede skader på fødder og ryg. Ventilationsåbninger, dækket af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jalas
Kategori: Fodtøj
EAN: 6408487537684
Varenr.: 46859169268049

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.862,2 kr1.862,2 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.998,75 kr1.998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt

PriceData har fulgt prisen på Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.599 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.906,34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.778 kr.

Den nuværende pris på 1.862,2 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Jalas Tio 2058 sikkerhedssko S1P sort/gul Panel BOA - OUTLET - 43 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | ESD godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.862,2 kr117,2 kr (7%)
30. maj 20261.745 kr117,2 kr (6%)
29. maj 20261.862,2 kr117,2 kr (7%)
20. maj 20261.745 kr117,2 kr (6%)
19. maj 20261.862,2 kr117,2 kr (7%)
13. maj 20261.745 kr117,2 kr (6%)
11. maj 20261.862,2 kr117,2 kr (7%)
15. apr. 20261.745 kr161,34 kr (8%)
14. apr. 20261.906,34 kr161,34 kr (9%)
18. mar. 20261.745 kr161,34 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret