Gå til hovedindhold

Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort

JabraVideokameraerEAN: 5706991027624
Pris fra 9.945 krtil 11.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.924 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.581 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9945 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra PanaCast 50
9.945 kr
Til butik
Jabra PanaCast 50 billede

Produktinformation

Videoconference-enhed, Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Videokonference
Artikel nr.: 8202-231
EAN: 5706991027624
Varenr.: 3108412
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra PanaCast 50 Videoconference-enhed 8-mikrofon-array
10.495 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort
10.677 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Panacast 50 Black With 3 Year Warranty
11.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK9.945 kr9.945 krKøb
2CompuMail DK10.495 kr10.495 krKøb
3CS MEGASTORE DK10.677 kr10.677 krKøb
4Dustin DK11.869 kr11.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort

PriceData har fulgt prisen på Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 9.564 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 10.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.848 kr.

Den nuværende pris på 9.945 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Jabra PanaCast 50 - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified, Optimeret til UC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20269.945 kr3 kr (0%)
1. jun. 20269.942 kr61 kr (1%)
30. maj 20269.881 kr61 kr (1%)
29. maj 20269.942 kr59 kr (1%)
24. maj 20269.883 kr3 kr (0%)
18. maj 20269.886 kr1 kr (0%)
17. maj 20269.887 kr4 kr (0%)
16. maj 20269.883 kr2 kr (0%)
15. maj 20269.881 kr6 kr (0%)
14. maj 20269.887 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret