Gå til hovedindhold

Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms

JabraWebcamsEAN: 5706991034004
Pris fra 9.795 krtil 13.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.324 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.435 kr 9. maj

Sammenlign priser på Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9795 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only
9.795 kr
Til butik
Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only billede

Produktinformation

Konferencekamera, Certified for Microsoft Teams Rooms

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Videokonference
Artikel nr.: 8701-231
EAN: 5706991034004
Varenr.: 3395829
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms
10.084 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only Videoconference-enhed 6-mikrofon-array
10.279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Panacast 40 Vbs Bar Only Ms
12.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra PanaCast 40 videobar - til Microsoft Teams Rooms
13.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra PanaCast 40 videobar - til Microsoft Teams Rooms
13.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK9.795 kr9.795 krKøb
2CS MEGASTORE DK10.084 kr10.084 krKøb
3CompuMail DK10.279 kr10.279 krKøb
4Dustin DK12.499 kr12.585,25 krKøb
5Boligcenter DK13.099 kr13.099 krKøb
6Vivas DK13.119 kr13.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms

PriceData har fulgt prisen på Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms i 179 dage. Laveste pris i perioden er 9.435 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 10.485 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.159 kr.

Den nuværende pris på 9.795 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Jabra PanaCast 40 VBS Bar Only - Konferencekamera - Certified for Microsoft Teams Rooms de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20269.795 kr30 kr (0%)
22. maj 20269.825 kr376 kr (4%)
21. maj 20269.449 kr6 kr (0%)
20. maj 20269.455 kr6 kr (0%)
19. maj 20269.461 kr17 kr (0%)
14. maj 20269.444 kr6 kr (0%)
12. maj 20269.438 kr2 kr (0%)
10. maj 20269.436 kr1 kr (0%)
9. maj 20269.435 kr1 kr (0%)
8. maj 20269.436 kr648 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret