Gå til hovedindhold

Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black

JabraHovedtelefoner og headsetMicrosoft Teams certificeretProfessionelt kontorudstyrEAN: 5706991024746

Professionelt headset med USB-C tilslutning, certificeret til Microsoft Teams. Let design med avanceret 2-mikrofon system og støjisolering. Læs mere

Pris fra 357 krtil 502 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 357 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 30 USBC MS Mono PC, Tablet und Mobiltelefon
357 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 30 MS Mono Kablet Høretelefoner Sort
358 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black
-52%396 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve2 30 MS Mono kablet headset med USB‑C - Sort
-7%419 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 30 MS Mono kablet headset med USB‑C - Sort
-6%439 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve2 30 MS Mono Kablet Høretelefoner Sort
439 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 30 USB-C MS Mono
502 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK357 kr396 krKøb
2CompuMail DK358 kr358 krKøb
3Teknikproffset DK396 kr445 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Vivas DK439 kr508 krKøb
6Ultrashop439 kr439 krKøb
7Proshop DK502 kr541 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Jabra Evolve2 30 USB-C MS Mono Headset

Jabra

Professionelt headset med USB-C tilslutning, certificeret til Microsoft Teams. Let design med avanceret 2-mikrofon system og støjisolering.

• kablet headset
• kontor headset
• Microsoft Teams headset
• USB-C headset
• mono headset
• business headset
• arbejdsheadset
• professionelt headset
• Professionelt kontorudstyr
• Microsoft Teams certificeret

Beskrivelse

Jabra Evolve2 30 MS Mono er et professionelt headset fra Jabra designet til maksimal produktivitet i moderne arbejdsmiljøer. Med avanceret 2-mikrofon system og 28mm højttalere leverer det exceptionel lydkvalitet til både opkald og musik. Det ergonomiske design med memory foam ørepuder sikrer komfort hele dagen, mens det integrerede busylight signalerer når du er optaget. Certificeret til Microsoft Teams og kompatibelt med alle UC-platforme. Perfekt til fleksibelt arbejde hvor pålidelighed og komfort er afgørende.

Specifikationer

vægt:Let design til heldagsbrug
mikrofon:2-mikrofon system med støjreduktion
højttalere:28mm professionelle højttalere
produkttype:Headset - kablet - USB-C
kabellængde:1.5 meter
certificering:Certified for Microsoft Teams, TCO Certificerede Headsets 9
kompatibilitet:Windows, Mac, UC-platforme
kontrolfunktioner:Lydløs, volumenkontrol, besvar/afslut, optaget-lys
ørepudemateriale:Memory foam med kunstlæder
hovedtelefonmodeller:På øret
forbindelsesteknologi:Kablet

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er Jabra Evolve2 30 kompatibel med Microsoft Teams?

Ja, Evolve2 30 er specifikt certificeret til Microsoft Teams og leverer optimal ydeevne med platformen. Den arbejder også problemfrit med andre UC-platforme som Zoom og Google Meet.

Hvor længe kan jeg bære headsettet komfortabelt?

Headsettet er ergonomisk designet med memory foam ørepuder og biometriske målinger for optimal komfort. Det lette design gør det velegnet til heldagsbrug uden ubehag.

Hvordan fungerer støjreduktionen i Evolve2 30?

Det avancerede 2-mikrofon system analyserer og reducerer baggrundsstøj automatisk, mens de støjisolerende ørepuder blokerer ydre forstyrrelser for bedre koncentration.

Kan jeg bruge headsettet til både opkald og musik?

Ja, de professionelle 28mm højttalere og avancerede digitale chipset leverer exceptionel lydkvalitet til både forretningsopkald og musikafspilning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black

PriceData har fulgt prisen på Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black i 183 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 587 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 357 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Jabra Office Trådad Hörlur, Jabra Evolve2 30 Usb-C Ms Mono Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026357 kr24 kr (6%)
19. maj 2026381 kr3 kr (1%)
18. maj 2026384 kr8 kr (2%)
17. maj 2026392 kr3 kr (1%)
15. maj 2026395 kr4 kr (1%)
14. maj 2026399 kr4 kr (1%)
13. maj 2026403 kr4 kr (1%)
11. maj 2026407 kr4 kr (1%)
10. maj 2026411 kr8 kr (2%)
9. maj 2026419 kr60 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret