Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret

JabraElektronikEAN: 5706991034042
Pris fra 915 krtil 1.124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 907 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 915 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret
915 kr
Til butik
Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 25069-989-899
EAN: 5706991034042
Varenr.: 21847100
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 50 UC Stereo Kablet Høretelefoner Sort
916 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 50 - USB-C/A UC Stereo (without Bluetooth)
923 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 50 Stereo Usb-a, Usb-c Uc Sort
1.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK915 kr954 krKøb
2CompuMail DK916 kr916 krKøb
3Proshop DK923 kr962 krKøb
4Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret i 162 dage. Laveste pris i perioden er 904 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.061 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 937 kr.

Den nuværende pris på 915 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Jabra Evolve2 50 UC Stereo - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - UC-certificeret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026915 kr8 kr (1%)
28. maj 2026923 kr17 kr (2%)
27. maj 2026940 kr1 kr (0%)
25. maj 2026941 kr1 kr (0%)
24. maj 2026940 kr1 kr (0%)
22. maj 2026941 kr19 kr (2%)
21. maj 2026960 kr19 kr (2%)
16. maj 2026941 kr1 kr (0%)
15. maj 2026940 kr1 kr (0%)
10. maj 2026941 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret