Gå til hovedindhold

Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort

JabraComputer – tilbehørEAN: 5706991017649
Pris fra 859 krtil 1.994 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.135 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort
859 kr
Til butik
Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC - Headset - på øret - kablet - Quick Disconnect

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 2409-820-204
EAN: 5706991017649
Varenr.: 989733501
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC
907 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra BIZ 2400 II DUO MIC. 82 NC
1.249 kr
Til butik
Jabra BIZ 2400 II DUO MIC. 82 NC billede

Produktinformation

Jabra BIZ 2400 II DUO MIC 82 NC - varenummer 2409-820-204 Oplev enestående lydkvalitet og komfort med Jabra BIZ 2400 II DUO MIC 82 NC. Dette professionelle headset er designet til krævende arbejdspladser, hvor klar kommunikation er afgørende. Med støjredu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Forside
EAN: 5706991017649
Varenr.: 57531
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
JABRA Biz 2400 II Duo NC
-18%1.583 kr
Før 1.929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Biz 2400 Ii Qd Duo Nc Stereo Sølv, Sort
1.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK859 kr859 krKøb
2Proshop DK907 kr946 krKøb
3Ultrashop1.249 kr1.249 krKøb
4Teknikproffset DK1.583 kr1.632 krKøb
5Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort

PriceData har fulgt prisen på Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 859 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.127 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Jabra BIZ 2400 II QD Duo NC Kablet Høretelefoner Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026859 kr238 kr (22%)
9. maj 20261.097 kr75 kr (6%)
7. maj 20261.172 kr79 kr (6%)
6. maj 20261.251 kr89 kr (8%)
2. maj 20261.162 kr102 kr (8%)
8. apr. 20261.264 kr14 kr (1%)
3. apr. 20261.250 kr14 kr (1%)
2. apr. 20261.264 kr14 kr (1%)
28. mar. 20261.250 kr45 kr (4%)
17. mar. 20261.205 kr43 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret