Gå til hovedindhold

Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort

JabraElektronikEAN: 5706991018998
Pris fra 383 krtil 681 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 298 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 383 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra BIZ 1500 Duo
383 kr
Til butik
Jabra BIZ 1500 Duo billede

Produktinformation

Headset, på øret, kabling, Quick Disconnect

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1519-0154
EAN: 5706991018998
Varenr.: 2546381
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra BIZ 1500 Duo Kablet Høretelefoner Sort
384 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra BIZ 1500 Duo QD - kablet headset til kontor og callcenter
-2%609 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jabra BIZ 1500 Duo QD - kablet headset til kontor og callcenter billede

Produktinformation

Komfortabelt headset til klare samtalerJabra BIZ 1500 Duo QD er et kablet, binauralt headset designet til kontor og callcenter. Den lette hovedbøjle og bløde on-ear puder gør det behageligt at bære i løbet af arbejdsdagen, mens den retningsbestemte mikrofon med støjreduktion hjælper dine kunder med at høre dig tydeligt. PeakStop-teknologien beskytter hørelsen mod pludselige lydspidser, så du kan tale trygt og fokuseret.Praktisk QD-tilslutning og driftssikker lydHeadsettet bruger QD-stik til hurtig til-/frakobling og pålidelig kablet forbindelse. Den boom-monterede mikrofon kan foldes, når den ikke er i brug, og et kompakt design på kun 74 g minimerer belastning ved lange skift. Med supra-aurale ørekopper, følsom lyd og solid taleklarhed er det et oplagt valg til professionelle samtaler.Produkttype: Headset (kablet)Headset-type: BinauraltBærestil: HovedbøjleFarve: SortAnbefalet brug: Kontor/Call centerHørebeskyttelse: Jabra PeakStopMikrofon: Boom, retningsbestemt, støjreducerende, kan foldesHovedtelefoner: SupraauralImpedans: 150 ΩFølsomhed (hovedtelefon): 115 dBFrekvensområde (hovedtelefon): 20 – 4.500 HzMaks. indgangseffekt: 30 mWMikrofonfrekvens: 1.000 – 5.000 HzMikrofon impedans: 3.900 ΩNominelt lydtryk: 118 dBTilkobling: QD-stikKabellængde: 0,95 mMål (H × B × D): 16,5 × 13,1 × 5,7 cmVægt (headset): 74 gVægt med mikrofon og kabel: 115 gPakkens indhold: 1 stk., hurtig start-guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.37g
EAN: 5706991018998
Varenr.: 2090209
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra BIZ 1500 Duo QD - kablet headset til kontor og callcenter
-2%629 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra BIZ 1500 Duo QD
679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK383 kr422 krKøb
2CompuMail DK384 kr384 krKøb
3Boligcenter DK609 kr609 krKøb
4Vivas DK629 kr708 krKøb
5Ultrashop679 kr679 krKøb
6Dustin DK681 kr767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort

PriceData har fulgt prisen på Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort i 169 dage. Laveste pris i perioden er 382 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 401 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Jabra Biz 1500 Duo Stereo Ce, Fcc, Ul, Cul, Eac, Rcm, Kcc, Rohs, Reach Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026383 kr1 kr (0%)
23. maj 2026384 kr8 kr (2%)
22. maj 2026392 kr1 kr (0%)
17. maj 2026393 kr6 kr (2%)
16. maj 2026387 kr4 kr (1%)
15. maj 2026383 kr4 kr (1%)
14. maj 2026387 kr17 kr (4%)
13. maj 2026404 kr64 kr (14%)
5. maj 2026468 kr9 kr (2%)
2. maj 2026459 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret