Gå til hovedindhold

EL-Grossisten ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor

EL-GrossistenGeneratorerEAN: 8435528105999
Pris fra 3.575 krtil 3.924 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 349 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3575 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ITC Power GG3000F benzingenerator, 2,8 kw
3.575 kr
Til butik
ITC Power GG3000F benzingenerator, 2,8 kw billede

Produktinformation

Generator med ITC benzinmotor 2 x 230 v - 2,8 kw Enkelt og økonomisk generatoranlæg, som er let at betjene. Monteret i robust bære- og beskyttelsesramme. Olie sensor (kan ikke starte hvis der er for lidt olie i motoren). Specifikationer: Ydelse, kortvari...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Øvrigt udstyr
Størrelse: 2.8 kw
EAN: 8435528105999
Varenr.: 881409090
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITC GG3000F generator benzin 230V/2,8kW
-18%3.575,34 kr
Før 4.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ITC GG3000F generator benzin 230V/2,8kW billede

Produktinformation

Denne strømgenerator er udstyret med en avanceret ITC benzinmotor, som yder en pålidelig og kraftig elektrisk strøm. Designet af denne model er optimeret for brugervenlighed, hvilket gør den velegnet for både private hjem og professionelle arbejdspladser.

Produktspecifikationer

Mærke: Folke Larsen
Kategori: Generatorer
EAN: 8435528105999
Varenr.: 507898
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor
3.625,44 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ITC GG3000F generator 230v, benzin, 2,8 kw
3.924 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj3.575 kr3.575 krKøb
2Globaltools.dk3.575,34 kr3.575,34 krKøb
3EL-GROSSISTEN3.625,44 kr3.625,44 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.924 kr4.123 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor

PriceData har fulgt prisen på ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor i 146 dage. Laveste pris i perioden er 3.199 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 3.575,34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.520 kr.

Den nuværende pris på 3.575 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for ITC GG3000F generator 230 V, 2,8 kW, Schukostik, benzinmotor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20263.575 kr
8. maj 20263.575,34 kr
21. mar. 20263.575 kr
20. mar. 20263.575,34 kr
13. mar. 20263.575 kr6 kr (0%)
21. feb. 20263.569 kr95 kr (3%)
20. feb. 20263.474 kr101 kr (3%)
18. feb. 20263.575 kr101 kr (3%)
14. feb. 20263.474 kr101,34 kr (3%)
13. feb. 20263.575,34 kr101,34 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret