Gå til hovedindhold

EA It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action

EASpilEAN: 5030945124696
Pris fra 255 krtil 359,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 104,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 27. apr.

Sammenlign priser på It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
It Takes Two - PlayStation 4
255 kr
Til butik
It Takes Two - PlayStation 4 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Playstation 4
Farve: 2
Artikel nr.: 5030945124696
EAN: 5030945124696
Varenr.: 20597272
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action
265 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
IT TAKES TWO (PS4) Spil - GEEKD.dk
317 kr
Til butik
IT TAKES TWO (PS4) Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

It Takes Two - Standard Edition (PlayStation 4) It Takes Two er et prisvindende co-op-eventyr fra Hazelight og Electronic Arts, skabt udelukkende til samarbejdsspil. Spillet er designet til to spillere og byder på en kreativ og følelsesladet oplevelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 5030945124696
Varenr.: 52534640214352
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
IT TAKES TWO - Includes PS5 Version (PS4)
358 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
It Takes Two - Inkl. Ps5 Version - PS4
359,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK255 kr294 krKøb
2Proshop DK265 kr304 krKøb
3Geekd317 kr317 krKøb
4Teknikproffset DK358 kr407 krKøb
5Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action

PriceData har fulgt prisen på It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action i 181 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for It Takes Two (kan opgraderes til PS5) - Sony PlayStation 4 - Action de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026255 kr45,05 kr (21%)
12. maj 2026209,95 kr60,95 kr (41%)
27. apr. 2026149 kr140 kr (48%)
16. apr. 2026289 kr69,05 kr (31%)
15. apr. 2026219,95 kr6,95 kr (3%)
11. apr. 2026213 kr6,95 kr (3%)
8. apr. 2026219,95 kr70,95 kr (48%)
16. mar. 2026149 kr140 kr (48%)
13. mar. 2026289 kr69,05 kr (31%)
5. mar. 2026219,95 kr40 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret