Gå til hovedindhold

IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug

IT DustersComputerkomponenterEAN: 5060735610597
Pris fra 64 krtil 210 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IT Dusters GRAB Nano Cleaning gel
64 kr
Til butik
IT Dusters GRAB Nano Cleaning gel billede

Produktinformation

Nano Cleaning gel, clean hard to reach areas with this special cleaning gel in purple grape color

Produktspecifikationer

Mærke: IT Dusters
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: IT-GRAB-G
EAN: 5060735610597
Varenr.: 3125342
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IT Dusters GRAB Nano Reinigungsgel
134 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
IT Dusters GRAB Nano Cleaning gel Rengøring - GEEKD.dk
189 kr
Til butik
IT Dusters GRAB Nano Cleaning gel Rengøring - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev den utrolige rengøringsevne med IT Dusters GRAB Nano Cleaning Gel Introduktion: Med IT Dusters GRAB Nano Cleaning Gel kan du opleve en helt ny måde at rense dine elektroniske enheder på. Denne innovative og unikke rengøringsgel er designet til at fj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IT Dusters
Kategori: Rengøring
EAN: 5060735610597
Varenr.: 46744062558544
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK64 kr103 krKøb
2CompuMail DK134 kr134 krKøb
3Geekd189 kr189 krKøb
4CS MEGASTORE DK210 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug

PriceData har fulgt prisen på IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug i 175 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for IT Dusters Grab Nano, Gele, Flaske, Velegnet til indendørsbrug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202664 kr1 kr (2%)
27. apr. 202665 kr1 kr (2%)
24. apr. 202664 kr15 kr (19%)
8. apr. 202679 kr14 kr (22%)
19. feb. 202665 kr1 kr (2%)
17. feb. 202664 kr1 kr (2%)
10. feb. 202665 kr1 kr (2%)
6. feb. 202664 kr1 kr (2%)
25. jan. 202665 kr1 kr (2%)
24. jan. 202664 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret