Gå til hovedindhold

Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml

Issey MiyakeEau de ParfumEAN: 3423222132002
Pris fra 453,75 krtil 605 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 151,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 363 kr 22. maj

Sammenlign priser på Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 453.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Issey Miyake Lumiere d'Issey EDP 30 ml
-25%453,75 kr
Før 605 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Issey Miyake Lumiere d'Issey EDP 30 ml billede

Produktinformation

Issey Miyake Lumière d'Issey EDP er en strålende genopfyldelig parfume til kvinder. Bær lyset og spred lyset med Lumière d’Issey, en EDP til kvinder fra Issey Miyake. Når mørket fordrives, bryder en ny dag frem og fylder livet med optimisme og fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3423222132002
Varenr.: 124235
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Issey Miyake Lumière d'Issey Eau de Parfum 30 ml
454 kr
Til butik
Issey Miyake Lumière d'Issey Eau de Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Lumière d'Issey Eau de Parfum af Issey Miyake — den strålende nye genopfyldelige parfume til kvinderBær lyset og spred lyset med Lumière d’Issey, den nye eau de parfum til kvinder fra Issey Miyake. Når mørket fordrives, bryder en ny dag frem og fylder livet med optimisme og forundring. En flerfacetteret og lysende energi, fyldt med positivitet.En blomstrende ravduft til kvinder badet i lysDenne sanselige blomstrede ravduft er en hyldest til den kraftfulde glød fra varmt, strålende lys. Topnoter af sprudlende økologisk grøn mandarin åbner duften, mens solrig appelsinblomst oplyser hjertet. I basen blandes en dragende pistacietræ-akkord med cremet sandeltræ af naturlig oprindelse.Vegancertificeret. Fremstillet med 90 % ingredienser af naturlig oprindelse, herunder 100 % fransk alkohol af naturlig oprindelse.En prismatisk parfume flakonGenopfyldelig og fremstillet af 15 % genanvendt glas. Den transparente, facetterede flakon bryder lyset og skaber en følelse af bevægelse, og afslører den varme rosa tone af parfumen indeni. Fremstillet i Frankrig.Den hvide yderæske har trekantede udskæringer og lysreflekterende sølvdetaljer.Kunsten bag duftens ritualStart din duftoplevelse med Lumière d’Issey Shower Cream og Moisturizing Body Lotion. Spray derefter Lumière d’Issey Eau de Parfum på dine pulspunkter for at lade duften sprede sig med varmen fra din hud. Anvendelse: Kunsten bag duftens ritualStart din duftoplevelse med Lumière d’Issey Shower Cream og Moisturizing Body Lotion. Spray derefter Lumière d’Issey Eau de Parfum på dine pulspunkter, så duften kan udfolde sig med varmen fra din hud. Issey Miyake Lumière d'Issey Eau de Parfum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 74321
EAN: 3423222132002
Varenr.: 1153-347-0030
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml
-18%494,95 kr
Før 605 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Issey Miyake Lumiere D'issey Eau De Parfum 30 ml
605 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Issey Miyake Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml
605 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk453,75 kr453,75 krKøb
2Lyko DK454 kr454 krKøb
3BilligParfume.dk494,95 kr494,95 krKøb
4EauDeParfum.dk605 kr605 krKøb
5NordicFeel DK605 kr605 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml i 80 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 482 kr.

Den nuværende pris på 453,75 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Issey Miyake - Lumière d'Issey Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026453,75 kr
30. maj 2026454 kr91 kr (25%)
22. maj 2026363 kr90,75 kr (20%)
28. apr. 2026453,75 kr151,25 kr (25%)
7. apr. 2026605 kr151,25 kr (33%)
5. apr. 2026453,75 kr151,25 kr (25%)
4. apr. 2026605 kr151,25 kr (33%)
2. apr. 2026453,75 kr54,75 kr (14%)
1. apr. 2026399 kr54,75 kr (12%)
30. mar. 2026453,75 kr30,25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret