Gå til hovedindhold

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml

Pris fra 139 krtil 321 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick - Mand - 75 gr
139 kr
Til butik
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick - Mand - 75 gr billede

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Designer Dufte
Farve: 4
Artikel nr.: 3423470311518
EAN: 3423470311518
Varenr.: 3758490
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Deodorant Stick 75 g
-33%141 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Deodorant Stick 75 g billede

Produktinformation

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Deodorant Stick er en opfriskende og delikat deodorant til den elegante og maskuline mand. Denne fængslende deo-stick, har samme duft som den originale Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme EDT, så

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Deodorant & Anti-Perspirant
EAN: 3423470311518
Varenr.: 69231
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Issey Miyake - L'Eau D'Issey
141 kr
Til butik
Issey Miyake - L'Eau D'Issey billede

Produktinformation

Oplev en tidløs klassiker med Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme - en maskulin duft, der kombinerer friskheden fra citrus med den varme elegance af træ og krydderier. Denne Eau de Toilette til mænd er ideel til både daglig brug og særlige anledninger, hvor du ønsker at efterlade et varigt indtryk. Duftnoter: Topnoter: Yuzu, citron, mandarin, bergamot, citronverbena, koriander og cypress. Hjertenoter: Blå lotus, muskatnød, safran, bourbon geranium og ceylonkanel. Basenoter: Tobak, amber, sandeltræ, vetiver, cedertræ og moskus. Denne duft er skabt af den anerkendte parfumeur Jacques Cavallier og blev lanceret i 1994. Den er kendt for sin evne til at balancere friskhed med varme, hvilket gør den alsidig og tidløs. Perfekt til den moderne mand, der søger en duft, der udstråler både friskhed og maskulin elegance. Pris: Varierer afhængigt af forhandler, men generelt tilgængelig til konkurrencedygtige priser. Opgrader din duftkollektion med Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme og oplev en duft, der udstråler både friskhed og maskulin elegance.

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3423470311518
EAN: 3423470311518
Varenr.: 2886102
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deostick 75g
-33%166 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Issey Miyake L' Eau D´issey Pour Homme Deodorant Stick 75 ml
169 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Homme Deodorant Stick - 75 ml
-41%178,95 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Deodorant Stick 75g
-10%180 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml
210 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Deostick - 75 g
321 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
2NiceHair.dk141 kr141 krKøb
3Proshop DK141 kr180 krKøb
4Teknikproffset DK166 kr215 krKøb
5EauDeParfum.dk169 kr169 krKøb
6BilligParfume.dk178,95 kr178,95 krKøb
7Cocopanda DK180 kr180 krKøb
8Lyko DK210 kr210 krKøb
9NordicFeel DK321 kr321 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deo Stick Alcohol Free 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026139 kr4 kr (3%)
1. jun. 2026135 kr3 kr (2%)
31. maj 2026138 kr3 kr (2%)
23. maj 2026135 kr5 kr (4%)
22. maj 2026140 kr1 kr (1%)
21. maj 2026141 kr6 kr (4%)
15. maj 2026135 kr1 kr (1%)
14. maj 2026136 kr32 kr (19%)
2. maj 2026168 kr9 kr (6%)
1. maj 2026159 kr1,5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret