Gå til hovedindhold

Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On

Pris fra 150 krtil 305 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'Eau d'Issey DRO W 50 ml
150 kr
Til butik
Issey Miyake L'Eau d'Issey DRO W 50 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Issey Miyake
Farve: 4
Artikel nr.: 3423470481129
EAN: 3423470481129
Varenr.: 5471493
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On
-42%174,95 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'Eau d'Issey Roll-on 50 ml
180 kr
Til butik
Issey Miyake L'Eau d'Issey Roll-on 50 ml billede

Produktinformation

Issey Miyake L'eau D'issey Déodorant Roll-On har samme fortryllende duft som Issey Miyake L'eau D'issey EDT, der er perfekt til den muntre og friske kvinde. Denne feminine og blomstrende deodorant roll-on, sikrer at du har samme lækre duft over hele kroppen, og holder huden ren og velduftende hele dagen. Den er med noter fra blandt andet vand pæon, liljekonval, rose vand, melon, luksuriøs moskus og varm rav, der i perfekt harmoni med hinanden udgør en vidunderlig duft, der tilfører en hvis renhed til kroppen, og skaber forår, glæde og solskin i ethvert rum.

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3423470481129
EAN: 3423470481129
Varenr.: 3068649
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake L`eau D`issey Deodorant Roll On 50ml
-10%184 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Femme Deo Roll-On 50 ml
210 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Issey Miyake - L'eau D'issey Deodorant Roll-on 50 Ml
219,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Issey Miyake L'eau D'issey Deodorant Roll-On 50 ml
-25%225 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Issey Miyake L´eau D´issey Roll-on Deodorant 50 ml
300 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Issey Miyake L'Eau D'Issey Deo Roll On 50 ml
300 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Issey Miyake L'Eau d'Issey Roll-On Deodorant - 50 ml
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
2BilligParfume.dk174,95 kr174,95 krKøb
3Proshop DK180 kr219 krKøb
4Cocopanda DK184 kr184 krKøb
5Teknikproffset DK210 kr259 krKøb
6Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
7NiceHair.dk225 kr225 krKøb
8EauDeParfum.dk300 kr300 krKøb
9Lyko DK300 kr300 krKøb
10NordicFeel DK305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On

PriceData har fulgt prisen på Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On i 180 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 174,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Issey Miyake - L'eau D'Issey Pour Femme Deodorant Roll-On de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026150 kr1 kr (1%)
19. maj 2026151 kr11 kr (8%)
18. apr. 2026140 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026142 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026143 kr3 kr (2%)
13. apr. 2026140 kr3 kr (2%)
11. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026142 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026140 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026142 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret