Gå til hovedindhold

Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml

Pris fra 274,95 krtil 480 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 205,05 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 258 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake - Fusion D'Issey - 50 ml - Edt
-57%274,95 kr
Før 640 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Issey Miyake - Fusion D'Issey - 50 ml - Edt billede

Produktinformation

Issey Miyake Fusion D'Issey Pour Homme

Produktspecifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Mænd - Herredufte
Størrelse: 100 ml
EAN: 3423478974555
Varenr.: 3423478974555
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Issey Miyake Fusion D'Issey EDT 50 ml
349 kr
Til butik
Issey Miyake Fusion D'Issey EDT 50 ml billede

Produktinformation

Ikonisk duft til mænd. Denne duft er en blanding af det maskuline, forførende og rene noter. Den får manden til at stråle af selvtillid. Duften starter ud med topnoter af kokos, figen og citron, hvorefter man ledes over i hjertenoter af sandeltræ, rosmarin, kardemomme og Geranium. Duften afsluttes med bundnoter af Patchouli og trænoter. Anvendelse: Spray med ca. 20 cm. afstand.

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3423478974555
EAN: 3423478974555
Varenr.: 3423478974555
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Issey Miyake Fusion d'Issey Edt 50ml
-17%413 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Issey Miyake Fusion d'Issey Edt 50ml billede

Produktinformation

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Sport EdT är en energigivande, frisk och elegant doft som passar den aktiva mannen. Doften öppnar med en energigivande citrusblandning av grapefrukt och bergamott som övergår till ett kryddigt hjärta av muskot vilket ger en luftig och lätt friskhet. Doften avrundas elegant med en träig bas som består av cederträ och vetiver. Toppnoter: Grapefrukt och bergamott Hjärtnoter: Muskot och kryddiga noter. Basnoter: Cederträ och vetiver.

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Parfume til ham
EAN: 3423478974555
Varenr.: C03495
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml
-25%480 kr
Før 640 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk274,95 kr274,95 krKøb
2Beautycos DK349 kr378 krKøb
3Teknikproffset DK413 kr462 krKøb
4NiceHair.dk480 kr480 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 274,95 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Issey Miyake Fusion D'Issey For Him EDT 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026274,95 kr74,05 kr (21%)
23. maj 2026349 kr74,05 kr (27%)
21. maj 2026274,95 kr7,95 kr (3%)
27. apr. 2026267 kr9 kr (3%)
22. mar. 2026258 kr6 kr (2%)
21. mar. 2026264 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026265 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026264 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026265 kr30 kr (13%)
19. feb. 2026235 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret