Gå til hovedindhold

Solar Plus Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning

Solar PlusSanitetEAN: 8016466108404
Pris fra 373,74 krtil 401 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27,26 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 342 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373.74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Samlesæt 3/4" 2,5 Bar Isoleret
373,74 kr
Til butik
Samlesæt 3/4" 2,5 Bar Isoleret billede

Produktinformation

Sikkerhedsgruppe for lukkede varmeanlæg, i overensstemmelse med EN 12828, op til 50kw. Messing , 1" muffe tilslutning . Monteret med ø63mm 0-4 bar manometer, automatisk luftudlader i 3/8" med lukkeautomat og sikkerhedsventil på 3 bar Isoleret si

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 8016466108404
Varenr.: 8810775052625
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Samlesæt 3/4" 2,5 bar isoleret
388,75 kr
Til butik
Samlesæt 3/4" 2,5 bar isoleret billede

Produktinformation

Sikkerhedsgruppe for lukkede varmeanlæg, i overensstemmelse med EN 12828, op til 50kw.Messing , 1" muffe tilslutning .Monteret med ø63mm 0-4 bar manometer, automatisk luftudlader i 3/8" med lukkeautomat og sikkerhedsventil på 3 bar

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: tilslutningsgruppe til ekspansionstank
EAN: 8016466108404
Varenr.: 0284001605
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning
400 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sikkerhedsgruppe 3/4", 2,5 bar, isoleret
401 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk373,74 kr373,74 krKøb
2MaintainIt388,75 kr388,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK400 kr439 krKøb
4WATTOO.DK401 kr401 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning

PriceData har fulgt prisen på Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning i 149 dage. Laveste pris i perioden er 336 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 803,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 478 kr.

Den nuværende pris på 373,74 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Isoleret sikkerhedsgruppe 3 bar. 1 muffetilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026373,74 kr5,74 kr (2%)
19. maj 2026368 kr5,74 kr (2%)
9. maj 2026373,74 kr8,26 kr (2%)
5. maj 2026382 kr14 kr (4%)
4. maj 2026396 kr25 kr (6%)
3. maj 2026421 kr283 kr (40%)
2. maj 2026704 kr99,75 kr (12%)
1. maj 2026803,75 kr81,75 kr (11%)
30. apr. 2026722 kr43 kr (6%)
27. apr. 2026679 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret