Gå til hovedindhold

Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit

IsifloEludstyrEAN: 7070452018376
Pris fra 185 krtil 310 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (40% besparelse)

Sammenlign priser på Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samlemuffe red. 40x32mm - Isiflo Sprint
185 kr
Til butik
Samlemuffe red. 40x32mm - Isiflo Sprint billede

Produktspecifikationer

Mærke: isiflo
Kategori: Diverse rør & fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 8211023
EAN: 7070452018376
Varenr.: 4450015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo sprint reduktion 40 x 32 mm
185 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit
185 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Isiflo Sprint samlemuffe 40x32 mm
278 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo Sprint samlemuffe 40x32 mm
278 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit
310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK185 kr224 krKøb
2Proshop DK185 kr224 krKøb
3Elvvs.dk185 kr185 krKøb
4BilligVVS DK278 kr278 krKøb
5LavprisVVS278 kr278 krKøb
6vvsfittings.dk310 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit

PriceData har fulgt prisen på Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit i 166 dage. Den nuværende pris er 185 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Isiflo SPRINT samlemuffe 40 x 32 mm. PN16. komposit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. dec. 2025185 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret