Gå til hovedindhold

Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16

IsifloSanitetEAN: 7070452030118
Pris fra 379 krtil 440 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Isiflo vinkel-muffe 90°, 40 mm x 1 1/4"
379 kr
Til butik
Isiflo vinkel-muffe 90°, 40 mm x 1 1/4" billede

Produktinformation

Isiflo vinkel-muffe, 90 °40 mm. x 1 1/4". Til samling af pvc + pe-rør til gevindrør.

Produktspecifikationer

Mærke: Isiflo
Kategori: VVS fittings
Størrelse: 40mm x 1 1/4"
EAN: 7070452030118
Varenr.: 072268040
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16
423,03 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel 40-1 1/4''
432 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Isiflo vinkel-muffe, 90 gr. 40 mm. x 1 1/4"
440 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo 90° vinkel med muffe 40 mm x 1 1/4"
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS379 kr379 krKøb
2EL-GROSSISTEN423,03 kr423,03 krKøb
3CS MEGASTORE DK432 kr471 krKøb
4BilligVVS DK440 kr440 krKøb
5LavprisVVS440 kr440 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16

PriceData har fulgt prisen på Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 433 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Isiflo 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, messing, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026379 kr44,03 kr (10%)
26. maj 2026423,03 kr44,03 kr (12%)
17. maj 2026379 kr44,03 kr (10%)
16. maj 2026423,03 kr44,03 kr (12%)
10. maj 2026379 kr44,03 kr (10%)
9. maj 2026423,03 kr44,03 kr (12%)
3. apr. 2026379 kr20 kr (6%)
18. mar. 2026359 kr45,63 kr (11%)
17. mar. 2026404,63 kr45,63 kr (13%)
24. jan. 2026359 kr74 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret