Gå til hovedindhold

IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g

IsaDoraEyelinerEAN: 7333352080035
Pris fra 62 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 11. mar.

Sammenlign priser på IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear And Smudge-proof 63 Steel Gray
-43%62 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear And Smudge-proof 63 Steel Gray billede

Produktinformation

En eyelinerblyant, der kan skrues på og holder i 24 timer, og som giver masser af farve med en let glidende påføring. Denne eyeliner er lavet med en blød og ren, højpigmenteret formel, der giver en let glidende påføring og en intens, jævn farve med bare ét strøg. Blyanten skrues nemt op, og formatet holder spidsen skarp hele tiden, så det er nemt at få den rigtige definition. Takket være innovativ teknologi kan du være sikker på, at eyelineren holder i op til 24 timer under alle vejrforhold. Derudover er den overførselssikker, svedsikker og vandfast. Den veganske formel har også en let og behagelig fornemmelse. Masser af farve i ét strøg * Blød formel for nem glidende påføring * Bliver siddende i op til 24 timer * Svedsikker, overførselssikker og vandfast. GRUSOMHEDSFRI. OFTALMOLOGISK TESTET. OPARFUMERERET. VEGANER-VENLIG...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 5g
Artikel nr.: 10000131
EAN: 7333352080035
Varenr.: B091494
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof 63 Steel Gra
-40%62 kr
Før 104 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g
102 kr
Til butik
IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g billede

Produktinformation

Langtidsholdbar eyeliner med intensiv farve i Steel Gray IsaDora The Intense Eyeliner giver dig en intensiv, jævn farve som holder i op til 24 timer. Denne opskruelige eyeliner-pen har en blød formel, som gør det nemt at applicere og skabe præcise streger langs vippekanten. Den veganske formel er vandfast, svedfast og transfer-proof for pålidelig holdbarhed hele dagen. Fordelene ved denne eyeliner 24 timers holdbarhed - sidder hele dagen uden at skulle rettes Blød formel til nem applicering i ét træk Vandfast og svedfast til alle vejrforhold Vegan-venlig og oftalmologisk testet til følsomme øjne Sådan bruger du IsaDora The Intense Eyeliner Applicer på vippekanten og tryk eyelineren mod øjenlåget med korte, forsigtige strøg, indtil du får den ønskede intensitet. En pålidelig løsning til dine daglige sminkebehov. Læg IsaDora The Intense Eyeliner i din sminketaske allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Eyeliner
Størrelse: 0.35 g
Artikel nr.: 125988
EAN: 7333352080035
Varenr.: 125988
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof 63 Steel Gra
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK62 kr62 krKøb
2Cocopanda DK62 kr62 krKøb
3NordicFeel DK102 kr102 krKøb
4Lyko DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g

PriceData har fulgt prisen på IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for IsaDora The Intense Eyeliner 24H Wear & Smudge-proof Steel Gray - 0,35 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202662 kr14 kr (18%)
18. maj 202676 kr16 kr (17%)
17. maj 202692 kr16 kr (21%)
14. maj 202676 kr16 kr (17%)
9. maj 202692 kr11 kr (14%)
8. maj 202681 kr11 kr (12%)
5. maj 202692 kr11 kr (14%)
4. maj 202681 kr11 kr (12%)
2. maj 202692 kr11 kr (14%)
1. maj 202681 kr11 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret