Gå til hovedindhold

IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g

IsaDoraForlængere til øjenbrynEAN: 7333352084828
Pris fra 64 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Isadora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof 03 Medium B
-11%64 kr
Før 72 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Isadora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof 03 Medium B billede

Produktinformation

The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof er en øjenbrynsblyant, der udfylder, fikserer og former dine øjenbryn. Produktet holder hele dagen og har en naturlig formel.

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenbrynsblyant
Artikel nr.: 10000246
EAN: 7333352084828
Varenr.: 3300573
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear And Waterproof 03 Medium Brown
-45%65 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear And Waterproof 03 Medium Brown billede

Produktinformation

Vandfast, klatfri øjenbrynsblyant, der udfylder og former brynene med 24-timers holdbarhed. Leder du efter en øjenbrynsblyant til at udfylde, fiksere og forme dine øjenbryn, som holder hele dagen, og som har en naturlig formel? Så er du kommet til det rette sted. Vi har, hvad du har brug for! Vores Brow Fix 24H Pencil har en twist-up-blyant til hurtig og præcis udfyldning og en blød børste med mikrobørster, der nemt blender og former dine bryn. Formlen er baseret på naturlig voks og beriget med tea tree wax og solsikkeolie, hvilket giver en praktisk glide-effekt. Den er vandfast og holder i op til 24 timer. Du kan være sikker på, at dine øjenbryn er i topform fra tidlig morgen til sen aften. Blyanten fås i 4 farver og har en mat finish for at give et mere naturligt look. Blyant, der kan skrues på, til at udfylde øjenbrynene med stor præcision * Blød børste med mikrohår til at forme øjenbrynene * Holder i op til 24 timer * Vandfast, smudsafvisende og holder i 24 timer CRUELTY FREE. KLINISK TESTET. OPARFUMERERET. VEGANERVENLIG...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenbrynspenne
Vægt: 7g
Artikel nr.: 10000246
EAN: 7333352084828
Varenr.: B091558
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g
111 kr
Til butik
IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g billede

Produktinformation

Vandfast øjenbrynspensel med 24 timers holdbarhedIsaDora The Brow Fix 24h Pencil er en praktisk opskruelig øjenbrynspensel, der fylder og former brynene med præcision. Den vandfaste formel holder i op til 24 timer og giver et glansfrit resultat for et naturligt udseende.Fordelene ved IsaDora The Brow Fix 24h PencilOpskruelig pensel til præcis udfyldning af øjenbrynBlød børste med mikrostrå til nem blending og formningVandfast formel der holder i op til 24 timerGlansfri finish for naturligt udseende, vegansk og cruelty-freeSådan bruger du IsaDora The Brow Fix 24h PencilSørg for at øjenbrynene er rene, før du fylder dem ud. Begynd i det indre hjørne af øjenbrynene og arbejd udad med lette, hårlignende strøg i øjenbrynenes naturlige retning, brug derefter børsten til at forme og tone.En pålidelig løsning til velformede øjenbryn hele dagen. Læg IsaDora The Brow Fix 24h Pencil i din sminketaske i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenbrynsblyanter
Størrelse: 0.3 g
Artikel nr.: 126052
EAN: 7333352084828
Varenr.: 126052
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IsaDora The Brow Fix 24H Pencil Longwear & Waterproof 03 Medium B
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK64 kr64 krKøb
2Bangerhead DK65 kr65 krKøb
3NordicFeel DK111 kr111 krKøb
4Lyko DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g

PriceData har fulgt prisen på IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59,5 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for IsaDora The Brow Fix 24h Pencil Longwear & Waterproof Medium Brown - 0,3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202664 kr8 kr (11%)
29. apr. 202672 kr2 kr (3%)
28. apr. 202670 kr2 kr (3%)
25. apr. 202672 kr2 kr (3%)
24. apr. 202670 kr1 kr (1%)
22. apr. 202671 kr1 kr (1%)
18. apr. 202672 kr1 kr (1%)
17. apr. 202671 kr1 kr (1%)
15. apr. 202672 kr1 kr (1%)
11. apr. 202671 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret