Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk

EL-GrossistenRedskaberEAN: 5709131008231
Pris fra 24 krtil 40,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16,25 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk
24 kr
Til butik
Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: Sten & Murbor
Farve: 5
Artikel nr.: 10501901
EAN: 5709131008231
Varenr.: 5470303
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Murbor Granite 6,0x60/100 mm Irwin 10501901
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Irwin Granite murbor/installationsbor, 6,0 x 60/100 mm
40,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK24 kr63 krKøb
2Elvvs.dk35 kr35 krKøb
3EL-GROSSISTEN40,25 kr40,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk

PriceData har fulgt prisen på Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 37,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Irwin Murbor/Granit 6,0x60/100 - Irwin Murbor/Granit 6,0x60/110 mm t/granit/beton 1stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202624 kr11 kr (31%)
30. maj 202635 kr11 kr (46%)
29. maj 202624 kr10 kr (29%)
25. maj 202634 kr3,5 kr (9%)
24. maj 202637,5 kr13,5 kr (56%)
23. maj 202624 kr10 kr (29%)
21. maj 202634 kr10 kr (42%)
20. maj 202624 kr10 kr (29%)
19. maj 202634 kr4 kr (13%)
18. maj 202630 kr4 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret