Gå til hovedindhold

Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545)

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131282815
Pris fra 12 krtil 17,54 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5,54 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin Cobalt Bor - Ø3,3x36/65mm
12 kr
Til butik
Irwin Cobalt Bor - Ø3,3x36/65mm billede

Produktinformation

Irwin HSS Cobalt Bor til boring i rustfri stål.Boret har en meget høj varememodstand og er derfor meget velegnet til boring i metaller, ikke mindst rustfrit stål. Ø3,3mm Høj varmemodstand

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 3,3x36/65 mm
EAN: 5709131282815
Varenr.: 881423233
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin HSS Cobalt Bor, Ø3,3x36/65 mm
13 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545)
14,34 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Irwin HSS Cobalt bor, 3,3x36/65 mm
17,54 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj12 kr12 krKøb
2BilligVVS DK13 kr13 krKøb
3CS MEGASTORE DK14,34 kr53,34 krKøb
4EL-GROSSISTEN17,54 kr17,54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545)

PriceData har fulgt prisen på Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 17,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Irwin metal cobalt cylindrisk bor 3,3 mm (10502545) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202612 kr1 kr (8%)
8. maj 202613 kr1 kr (8%)
21. mar. 202612 kr1 kr (8%)
20. mar. 202613 kr1 kr (8%)
19. feb. 202612 kr5,5 kr (31%)
18. feb. 202617,5 kr5,5 kr (46%)
14. feb. 202612 kr1 kr (8%)
13. feb. 202613 kr1 kr (8%)
5. feb. 202612 kr5 kr (29%)
4. feb. 202617 kr4 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret