Gå til hovedindhold

Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131003267
Pris fra 44 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin universal Cordless Multi-bor Ø12x99/160mm
44 kr
Til butik
Irwin universal Cordless Multi-bor Ø12x99/160mm billede

Produktinformation

Irwin Cordless Multi-bor til boring imursten, fliser, tagsten, træ, gips, gasbeton, plastik og marmor mm.Bores platte har firdobbelt hårdmetalskær hvilket giver et lavere boretryk og dermed også en bedre centrering. du slipper altså for at bores danser ru...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 12x105/160mm
EAN: 5709131003267
Varenr.: 881424920
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Cordless bor 12x99/160 mm Irwin 10501936
54 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl
57,55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CORDLESS UNIVERSALBOR 12.0 X 150
68,6 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Cordless Universal bor 12x99/160 mm til træ, mursten, plastik mfl. - pakke a 1.stk
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Cordless Multi-bor Ø12x99/160 mm - Universalbor
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin Cordless Multi universalbor Ø12 mm
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj44 kr44 krKøb
2Elvvs.dk54 kr54 krKøb
3CS MEGASTORE DK57,55 kr96,55 krKøb
4EL-GROSSISTEN68,6 kr68,6 krKøb
5vvsfittings.dk75 kr75 krKøb
6BilligVVS DK109 kr109 krKøb
7LavprisVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl

PriceData har fulgt prisen på Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl i 174 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 65,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Irwin Cordless bor 12 x 99/160 - Irwin Cordless Universal bor 12 x 99/160 mm t/træ/mursten/pl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202644 kr10 kr (19%)
8. maj 202654 kr10 kr (23%)
21. mar. 202644 kr9 kr (17%)
20. mar. 202653 kr9 kr (20%)
14. feb. 202644 kr12 kr (21%)
13. feb. 202656 kr12 kr (27%)
8. feb. 202644 kr12 kr (21%)
5. feb. 202656 kr9,5 kr (15%)
4. feb. 202665,5 kr9,5 kr (17%)
31. jan. 202656 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret