Gå til hovedindhold

iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET)

Apple preownedMobiltelefonerEAN: 5711802714327
Pris fra 2.674 krtil 3.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.045 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2674 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple iPhone 13 6.1" 128GB Midnat Grade A
2.674 kr
Til butik
Apple iPhone 13 6.1" 128GB Midnat Grade A billede

Produktinformation

Apple iPhone 13 - 5G smartphone - dual-SIM / Intern hukommelse 128 GB - OLED-skærm - 6.1" - 2532 x 1170 pixels - 2x bagkameraer 12 MP, 12 MP - front camera 12 MP - midnat - Preowned Grade A

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/IPH/13/128/MIDNIGHT/A
EAN: 5711802714327
Varenr.: 1002937254
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple iPhone 13 6.1 128GB Midnat Grade A - PREOWNED
2.999 kr
Til butik
Apple iPhone 13 6.1 128GB Midnat Grade A - PREOWNED billede

Produktinformation

Apple iPhone 13 128GB Midnat - Grade A Oplev den imponerende Apple iPhone 13 med 128GB lagringskapacitet i en stilren Midnat farve. Denne smartphone byder på en fantastisk kombination af elegance og ydeevne. Med sit A15 Bionic chipset leverer den hurtiger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 5711802714327
Varenr.: 89669
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET)
-16%3.699 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET) billede

Produktinformation

Apple iPhone 13 - 5G smartphone - dual-SIM / Intern hukommelse 128 GB - OLED-skærm - 6.1" - 2532 x 1170 pixels - 2x bagkameraer 12 MP, 12 MP - front camera 12 MP - midnat - Preowned Grade ANyt produkt, som kommer uden original emballage og tilbehør | 100% batterikapacitetProduktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør | Minimum 90% batterikapacitetProduktet fremstår med ingen eller få kosmetiske brugsspor | Minimum 80% batterikapacitetProduktet fremstår med nogle kosmetiske brugsspor | Minimum 75% batterikapacitetProduktet fremstår brug med kosmetiske brugsspor | Minimum 70% batterikapacitetTablets: Der medfølger som udgangspunkt intet kabel eller adapter med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneSmartphones: Der medfølger som udgangspunkt kompatibelt kabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garantiiPhone har været på filmskole, så du kan bare skyde løs - velkommen til Filmisk funktionFilmskabere bruger en teknik, som kaldes fokusskift, hvor de skifter fokus fra et motiv til et andet for at styre seernes blik. Og med iPhone kan du nu nemt bruge den samme storytellingteknik i dine egne videoer.Filmisk funktion skaber auto­matisk smukke effekter med lav dybdeskarphed og skift i fokusNår du begynder at optage, sørger Filmisk funktion for, at motivet er i fokus, og skaber sam­tidig en stemningsfuld dybdeskarpheds­effektFilmisk funktion forudser, når et vigtigt motiv er på vej ind i billedet, og flytter auto­matisk fokus hen på det - nu kan du nemt lave videoer med et udtryk, som du kender det fra rigtige spillefilmDu kan endda justere dybdeskarpheden bagefterVil du skifte fokus eller justere sløringen af bag­grund­en efter optagelserne? Ingen problemer. Med iPhone kan du klare det med få tryk og swipes. Noget, som profes­sionelle f...

Produktspecifikationer

Kategori: Apple
Vægt: 0.24g
EAN: 5711802714327
Varenr.: 1813666
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET)
-16%3.719 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.674 kr2.674 krKøb
2Ultrashop2.999 kr2.999 krKøb
3Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
4Vivas DK3.719 kr3.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET) i 159 dage. Laveste pris i perioden er 2.674 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.882 kr.

Den nuværende pris på 2.674 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for iPhone 13 6,1" 128 GB Midnat - Apple Preowned (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.674 kr68 kr (2%)
13. maj 20262.742 kr337 kr (11%)
25. mar. 20263.079 kr337 kr (12%)
4. mar. 20262.742 kr337 kr (11%)
3. mar. 20263.079 kr337 kr (12%)
26. feb. 20262.742 kr66 kr (2%)
21. feb. 20262.808 kr341 kr (11%)
23. jan. 20263.149 kr341 kr (12%)
19. jan. 20262.808 kr67 kr (2%)
9. jan. 20262.875 kr134 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret