Gå til hovedindhold

Natur-Drogeriet IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet

Pris fra 121,25 krtil 159,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,7 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119,96 kr 15. apr.

Sammenlign priser på IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IPE ROXO te m. pebermynte, 150g.
121,25 kr
Til butik
IPE ROXO te m. pebermynte, 150g. billede

Produktinformation

Ipe Roxo te med pebermyntesmag.

Produktspecifikationer

Kategori: Naturdrogeriet
EAN: 5703137136059
Varenr.: 13411
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND Ipe Roxo Te m. Pebermynte • 150 g.
-10%143,95 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ND Ipe Roxo Te m. Pebermynte • 150 g. billede

Produktinformation

Ipe Roxo Te med Pebermynte Ipe Roxo har været anvendt i århundreder af forskellige stammer i det gamle Inkarige, herunder guaranis-, tupinambas-, quechua- og ayanara-indianerne i lande som Brasilien, Argentina, Bolivia og Paraguay, længe før spaniernes a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Natur Drogeriet A/S
EAN: 5703137136059
Varenr.: 12435
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet
152 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
IPE ROXO the m. pebermynte - 150 gram
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk121,25 kr121,25 krKøb
2Helsegrossisten.dk143,95 kr143,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked152 kr152 krKøb
4Duft og Natur159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet

PriceData har fulgt prisen på IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet i 170 dage. Laveste pris i perioden er 119,96 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 121,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 121,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for IPE ROXO the med pebermynte - 150 gr - Natur Drogeriet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026121,25 kr1,29 kr (1%)
15. apr. 2026119,96 kr1,29 kr (1%)
14. apr. 2026121,25 kr1,29 kr (1%)
11. mar. 2026119,96 kr
10. mar. 2026120,95 kr
28. feb. 2026119,96 kr
27. feb. 2026120,95 kr
9. feb. 2026119,96 kr
8. feb. 2026120,95 kr
16. dec. 2025119,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret