Gå til hovedindhold

iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal

ZaggTastaturerEAN: 0840056136755
Pris fra 469 krtil 3.990 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.521 kr (88% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 5. mar.

Sammenlign priser på iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk
469 kr
Til butik
ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Opdag ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur og Folio-kasse Trådløs Nordisk - den perfekte kombination af funktionalitet og stil. Dette elegante tastatur er designet til at forbedre din produktivitet, uanset om du arbejder hjemme, i cafeen eller på farten. Med s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zagg
Kategori: skal sorteres
EAN: 0840056136755
Varenr.: 77749
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zagg Messenger Folio 2 Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Nordisk Charcoal
499 kr
Til butik
Zagg Messenger Folio 2 Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Nordisk Charcoal billede

Produktinformation

Magnetisk folioetui med holder til Apple Pencil beskytter og opbevarer iPad Passer 10,2-tommer iPad (7.–9. gen) og 10,5-tommer iPad Air (3. gen) Trådløst Bluetooth-tastatur med nordisk layout og taster i laptop-stil Funktionstaster gør navigationen hurtigere, våge/sove-tilstand hjælper med at spare på batteriet Type-C-opladning med medfølgende USB-C-kabel, op til 1 års batteritid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zagg
Kategori: Tastatur & penne
Artikel nr.: 103007177
EAN: 0840056136755
Varenr.: 5011300539
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZAGG Messenger Folio 2 - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort
509 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal
3.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop469 kr469 krKøb
2Dustin DK499 kr585,25 krKøb
3Proshop DK509 kr548 krKøb
4INphone.dk3.990 kr3.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal

PriceData har fulgt prisen på iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal i 185 dage. Laveste pris i perioden er 281 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er 32% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for iPad 10.2" (2021 / 2020 / 2019) / Air (2019) - ZAGG Messenger Folio 2 Tastatur (Dansk Version) m. Apple Pencil Holder - Charcoal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026469 kr30 kr (6%)
24. maj 2026499 kr30 kr (6%)
19. maj 2026469 kr30 kr (6%)
18. maj 2026499 kr30 kr (6%)
16. maj 2026469 kr30 kr (6%)
15. maj 2026499 kr30 kr (6%)
28. apr. 2026469 kr30 kr (6%)
27. apr. 2026499 kr30 kr (6%)
24. apr. 2026469 kr30 kr (6%)
23. apr. 2026499 kr30 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret