Gå til hovedindhold

INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning

IntraSanitetEAN: 5708563110321
Pris fra 528 krtil 669 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 527 kr 20. apr.

Sammenlign priser på INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 528 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juvel Intra juvel køkkenvask k480 480 x 340 mm rustfri stål
528 kr
Til butik
Juvel Intra juvel køkkenvask k480 480 x 340 mm rustfri stål billede

Produktinformation

Intra Juvel køkkenvask K480 480 x 340 mm rustfri stål

Produktspecifikationer

Mærke: Juvel
Kategori: Vaske
Artikel nr.: BK480-R01
EAN: 5708563110321
Varenr.: 2896510
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra BK480 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
559 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intra BK480 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
562 kr
Til butik
Intra BK480 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål billede

Produktinformation

Intra Juvel K-vaske køkkenvask Køkkenvask fra Intra juvel til nedfældning. Leveres med prop og overløb. SpecifikationerMål: B 54 x H 13,5 x D 40 cmSkabsbredde: 60 cmHanehul: NejBundventil: Prop med kædeLeveres med vandlås: NejUdformning: FirkantetMaterial...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Køkkenvaske
Farve: stainless steel
Størrelse: 48x34x13.5 cm
EAN: 5708563110321
Varenr.: 681196100
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Intra Juvel køkkenvask 480x340mm med prop, til nedfældning, K480
562 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning
582 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Intra Juvel Barents vask K480 48 x 34 cm med prop, børstet
611,76 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Køkkenvask bk480-r01 med prop 48x34cm
663,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Intra BK480 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK528 kr567 krKøb
2CompletVVS559 kr559 krKøb
3LavprisVVS562 kr562 krKøb
4Elvvs.dk562 kr562 krKøb
5CS MEGASTORE DK582 kr621 krKøb
6EL-GROSSISTEN611,76 kr611,76 krKøb
7MaintainIt663,75 kr663,75 krKøb
8BilligVVS DK669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning

PriceData har fulgt prisen på INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 527 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 535 kr.

Den nuværende pris på 528 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for INTRA JUVEL Juvel BK480-R01 børstet rustfri køkkenvask 48x34 cm med prop og overløb samt til nedfældning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026528 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026527 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026528 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026529 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026530 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026531 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026532 kr1 kr (0%)
6. jan. 2026531 kr11 kr (2%)
5. jan. 2026542 kr10 kr (2%)
4. jan. 2026532 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret