Gå til hovedindhold

Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål

IntraSanitetEAN: 5708563110079
Pris fra 1.091 krtil 1.518 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 427 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 969 kr 30. maj

Sammenlign priser på Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1091 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Intra Juvel køkkenvask, 340x300mm, til nedfældning, A340
1.091 kr
Til butik
Intra Juvel køkkenvask, 340x300mm, til nedfældning, A340 billede

Produktinformation

Intra Juvel Køkkenvask , enkeltvask, i rustfrit stål børstet finish til nedfældning , med prop/kæde. Indvendige mål 340x300x145 mm. Udvendige mål 400x360 mm. Underskab fra 40 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Intra Juvel
Kategori: Køkkenvaske
EAN: 5708563110079
Varenr.: 238771
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål
1.099 kr
Til butik
Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål billede

Produktinformation

En klassisk køkkenvask i god kvalitet til fornuftige penge. En køkkenvask i klassisk design der passer ind i alle køkkener. Indvendige mål 34 X 30 x 14,5 cm Udskæringsmål 37 x 33 cm Hjørne radius 65 Materialetykkelse 0,8 mm Børstet overflade Intra, også...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Køkkenvasken
Farve: stainless steel
Størrelse: 400x360x145 mm
EAN: 5708563110079
Varenr.: 681242100
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål
1.099 kr
Til butik
Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål billede

Produktinformation

Barents serien fra Intra er løsningen til dig der ønsker en stilren, enkel og elegant vask. Bløde linier giver vasken sit helt eget særpræg. En vask der passer overalt.Indvendige mål. 34 x 30 x 14,5 cmUdskæringsmål 37 x 33 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: stainless steel
Størrelse: 400x360x145 mm
EAN: 5708563110079
Varenr.: 681242100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Juvel Barents vask 34 x 30 cm med prop, børstet
1.112,39 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juvel Barents vask 34 x 30 cm med prop, børstet
1.518 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.091 kr1.091 krKøb
2BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb
3CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.112,39 kr1.112,39 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.518 kr1.717 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål i 181 dage. Laveste pris i perioden er 863 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.004 kr.

Den nuværende pris på 1.091 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Intra Barents BA340-R01 køkkenvask, 40x36 cm, rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.091 kr122 kr (13%)
30. maj 2026969 kr9 kr (1%)
26. maj 2026978 kr81 kr (8%)
25. maj 20261.059 kr40 kr (4%)
24. maj 20261.099 kr121 kr (12%)
17. maj 2026978 kr38,29 kr (4%)
16. maj 20261.016,29 kr38,29 kr (4%)
12. maj 2026978 kr38,29 kr (4%)
11. maj 20261.016,29 kr38,29 kr (4%)
18. apr. 2026978 kr28 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret