Gå til hovedindhold

Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB

Inter-TechComputer – kabinetterEAN: 4260455646420
Pris fra 1.234 krtil 1.869 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 635 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1234 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inter-Tech IPC 3U-3508 Rackversion ATX Sort
1.234 kr
Til butik
Inter-Tech IPC 3U-3508 Rackversion ATX Sort billede

Produktinformation

Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88887335
EAN: 4260455646420
Varenr.: 1001015677
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rack kabinet 3U - Inter-Tech IPC 3U-3508, ATX, sort
-11%1.419 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rack kabinet 3U - Inter-Tech IPC 3U-3508, ATX, sort billede

Produktinformation

Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USBGenereltAntal bays med frontadgang: 2Antal hot-swap bays: 8Antal interne bays: 2Egenskaber, systemkabinet: Strøm-LEDHDD LEDnulstillingsknapstrømknapKølesystem: Intern: 80 mm ventilator x 2 | Bagside: 60 mm blæserstativ x 2Maks. højde for CPU-køler: 100 mmMaks. længde for videokort: 244 mmMaks. understøttede dimensioner: 30.5 cm x 24.4 cmMax størrelse på bundkort: ATXModel: Rack-monterbarProduktmateriale: 10-12 mm stålServer Ombyttelig Drev Grænseflade: SATA/SASUnderstøttede motherboards: ATXmicroATXMini-ITXEkspansion / KonnektivitetInterface: 2 x USB 3.0Udvidelses-båse: 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2.5" | 8 (total) / 8 (fri) x hot-swap - 25" / 35" delt | 2 (total) / 2 (fri) x frontadgang - 5.25"DiverseUdstyr inkluderet: SAS / SATA backplaneskruerstrømforsynings-monteringsbøjle5 åbningsbøjlerEffektSpecifikationsoverensstemmelse: ATXStrømenhed: Ingen strømforsyningMål og vægtBredde: 48.2 cmDybde: ...

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 12.78g
EAN: 4260455646420
Varenr.: 1811735
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rack kabinet 3U - Inter-Tech IPC 3U-3508, ATX, sort
-11%1.439 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rack kabinet 3U - Inter-Tech IPC 3U-3508, ATX, sort billede

Produktinformation

Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USBGenereltAntal bays med frontadgang: 2Antal hot-swap bays: 8Antal interne bays: 2Egenskaber, systemkabinet: Strøm-LEDHDD LEDnulstillingsknapstrømknapKølesystem: Intern: 80 mm ventilator x 2 | Bagside: 60 mm blæserstativ x 2Maks. højde for CPU-køler: 100 mmMaks. længde for videokort: 244 mmMaks. understøttede dimensioner: 30.5 cm x 24.4 cmMax størrelse på bundkort: ATXModel: Rack-monterbarProduktmateriale: 10-12 mm stålServer Ombyttelig Drev Grænseflade: SATA/SASUnderstøttede motherboards: ATXmicroATXMini-ITXEkspansion / KonnektivitetInterface: 2 x USB 3.0Udvidelses-båse: 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2.5" | 8 (total) / 8 (fri) x hot-swap - 25" / 35" delt | 2 (total) / 2 (fri) x frontadgang - 5.25"DiverseUdstyr inkluderet: SAS / SATA backplaneskruerstrømforsynings-monteringsbøjle5 åbningsbøjlerEffektSpecifikationsoverensstemmelse: ATXStrømenhed: Ingen strømforsyningMål og vægtBredde: 48.2 cmDybde: 52.8 cmHøjde: 13.2 cmVægt: 9.51 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 57.5 cmDybde ved forsendelse: 65.5 cmHøjde ved forsendelse: 24.5 cmVægt ved forsendelse: 12.47 kgProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 12.78g
EAN: 4260455646420
Varenr.: 1811735
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-tech 3u-3508 3u 19 tommer 8-bay Rack Sort
1.619 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB
1.708 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inter-Tech IPC 3U-3508 Rackversion ATX Sort
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.234 kr1.234 krKøb
2Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
3Vivas DK1.439 kr1.489 krKøb
4Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.708 kr1.907 krKøb
6Ultrashop1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB i 130 dage. Laveste pris i perioden er 1.234 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 1.468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.443 kr.

Den nuværende pris på 1.234 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 33 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Inter-Tech IPC 3U-3508 - Rack-monterbar - ATX - SATA/SAS - hot-swap - ingen strømforsyning (ATX) - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. mar. 20261.234 kr225 kr (15%)
17. mar. 20261.459 kr9 kr (1%)
16. mar. 20261.468 kr20 kr (1%)
15. mar. 20261.448 kr9 kr (1%)
14. mar. 20261.457 kr9 kr (1%)
13. mar. 20261.466 kr20 kr (1%)
11. mar. 20261.446 kr9 kr (1%)
10. mar. 20261.455 kr9 kr (1%)
9. mar. 20261.464 kr20 kr (1%)
8. mar. 20261.444 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret