Gå til hovedindhold

Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig

IntensoUSB-flashdrevEAN: 4034303015245
Pris fra 62 krtil 100 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso Rainbow Line 32GB USB 2.0 USB stick Hvid
62 kr
Til butik
Intenso Rainbow Line 32GB USB 2.0 USB stick Hvid billede

Produktinformation

Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Artikel nr.: 3502480
EAN: 4034303015245
Varenr.: 529650
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig
65 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso Rainbow Line USB Drive - Hvid - 32GB - USB Stick
65 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Intenso Rainbow Line 32GB Transparent Intenso
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK62 kr62 krKøb
2CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb
3Proshop DK65 kr104 krKøb
4Teknikproffset DK100 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig

PriceData har fulgt prisen på Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig i 178 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 27% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Intenso Rainbow Line - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0 - gennemsigtig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202662 kr2 kr (3%)
30. apr. 202664 kr1 kr (2%)
29. apr. 202663 kr1 kr (2%)
19. apr. 202662 kr13,61 kr (28%)
17. apr. 202648,39 kr
16. apr. 202648 kr1 kr (2%)
15. apr. 202647 kr6 kr (11%)
14. apr. 202653 kr1 kr (2%)
13. apr. 202652 kr1 kr (2%)
10. apr. 202653 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret