Gå til hovedindhold

Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh.

IntensoBatteriopladere – genereltEAN: 4034303026814
Pris fra 140 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso Powerbank PD10000 Powerbank 10000mAh 1xUSB-C Sort
140 kr
Til butik
Intenso Powerbank PD10000 Powerbank 10000mAh 1xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Intenso Powerbank PD10000 - Powerbank - 10000 mAh - 3 A - QC 3.0 (USB-C) - på kabel: USB-C - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Artikel nr.: 7332330
EAN: 4034303026814
Varenr.: 993763392
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
-8%183 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh. billede

Produktinformation

Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery og en kapacitet på hele 10.000mAh. Powerbank PD10000 Powerbank er udstyret med Power Delivery og Quick Charge 3.0 og kombinerer de hurtigste opladningsfunktioner, der i øjeblikket er tilgæn

Produktspecifikationer

Kategori: Powerbanks - Særtilbud
EAN: 4034303026814
Varenr.: 199334
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso PD10000 Powerbank - Sort - 10000 mAh
190 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Intenso Powerbank PD10000 Powerbank 10000mAh 1xUSB-C Sort
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK140 kr140 krKøb
2Superprice.dk183 kr183 krKøb
3Proshop DK190 kr229 krKøb
4Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh.

PriceData har fulgt prisen på Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh. i 87 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Intenso PD10000 USB-C Powerbank. 3A 20W PD Power Delivery. 10.000mAh. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026140 kr14 kr (9%)
8. apr. 2026154 kr14 kr (10%)
8. mar. 2026140 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret