Gå til hovedindhold

Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå

IntensoElektronikEAN: 4034303034192
Pris fra 109 krtil 169 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso Powerbank F10000 Powerbank 10000mAh Grå
109 kr
Til butik
Intenso Powerbank F10000 Powerbank 10000mAh Grå billede

Produktinformation

Intenso Powerbank F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - QC 3.0 (24 pin USB-C) - USB-C, USB-A - Grå

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Artikel nr.: 7332034
EAN: 4034303034192
Varenr.: 1002248367
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå
110 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Intenso F10000 powerbank 10.000 mAh - 20 W, grå
-24%129 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Intenso F10000 powerbank 10.000 mAh - 20 W, grå billede

Produktinformation

Intenso Powerbank F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - QC 3.0 (24 pin USB-C) - USB-C, USB-A - GråGenereltBredde: 13.1 cmDesignet til: Tablet, mobiltelefonDybde: 6.7 cmFås i farverne: GråHøjde: 1.5 cmProdukttype: PowerbankVægt: 222 gStrømenhedAftagelig kabelstikforbindelsestype: USB-CAntal inputstikforbindelser: 1Driftstilstand for strømenhed: Quick Charge 3.0 (Type-A) - 18 W - 5/9/12 V - 3/2/1.5 A | PD 3.0 (USB-C) 5/9/12 V - 3/2.22/1.67 A | PD PPS (USB-C) - 20 W - 5 - 5.9/5 - 11 V - 3/2 AEgenskaber: LCD-indikatorudladningsbeskyttelseoveropladnings beskyttelseoverspændingsbeskyttelsekortslutningsbeskyttelsetil/fra-knaphåndremForsynet spænding: DC 5 - 11 / 9 / 12 VHurtigopladningsteknologi: Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 + PPSInput-stik: 24 pin USB-CMax. elektrisk strøm: 3 ANødvendig spænding: DC 5 / 9 VOutput-stikforbindelser: Total 2: 24 pin USB-C, 9 pin USB Type AStrømenhedsoplysninger: 9-pins USB Type A - 5 V - 15 W - 3 A | 24 pin USB-C - output - 5 V - 3 AStrømforsyning: 20 WattBatteriForsynet spænding: 3.7 VKapacitet: 10000 mAhStandby-tid: Up to 3 monthsTeknologi: Litium-polymerDiverse

Produktspecifikationer

Mærke: INTENSO
Kategori: Opladere
Vægt: 0.31g
EAN: 4034303034192
Varenr.: 2007318
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Intenso Powerbank F10000 Powerbank 10000mAh Grå
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Intenso F10000 powerbank 10.000 mAh - 20 W, grå
-21%149 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Intenso Powerbank 10.000 mAh PD/QC USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Grå - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Intenso Powerbank 10.000 mAh PD/QC USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Grå - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Intenso Powerbank 10.000 mAh PD/QC USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Grå - Powerbank
169 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Intenso Powerbank 10.000 mAh PD/QC USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Grå - Powerbank
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK109 kr109 krKøb
2CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Vivas DK149 kr218 krKøb
6Outmore.dk169 kr169 krKøb
7MAXiPRO169 kr169 krKøb
8Bikepack.dk169 kr169 krKøb
9Batteri-salg.dk169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå

PriceData har fulgt prisen på Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Intenso F10000 - Powerbank - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, Power Delivery 3.0 + PPS - 2 udgangsstik (24 pin USB-C, USB Type A) - på kabel: USB-C - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026109 kr3 kr (3%)
18. maj 2026106 kr1 kr (1%)
17. maj 2026107 kr5 kr (5%)
16. maj 2026102 kr7 kr (6%)
15. maj 2026109 kr7 kr (7%)
14. maj 2026102 kr3 kr (3%)
13. maj 202699 kr14 kr (12%)
12. maj 2026113 kr1 kr (1%)
11. maj 2026114 kr2 kr (2%)
10. maj 2026116 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret