Gå til hovedindhold

Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging

IntensoComputer – tilbehørEAN: 4034303033867
Pris fra 97 krtil 180 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (46% besparelse)

Sammenlign priser på Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso A315L Lightning-kabel 1.5m Hvid
97 kr
Til butik
Intenso A315L Lightning-kabel 1.5m Hvid billede

Produktinformation

Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Artikel nr.: 7902102
EAN: 4034303033867
Varenr.: 1001666039
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Intenso Charging + Data Cable A315L Ny
99 kr
Til butik
Intenso Charging + Data Cable A315L Ny billede

Produktinformation

Intenso Charging + Data Cable A315L Nylon white, Möt Intenso A315L USB-kabel: Stil och hållbarhet, Vi presenterar Intenso A315L 1,5 m, din pålitliga följeslagare för laddning av Apple-enheter med lightning-kontakt och dataöverföring. Med dataöverföringshastigheter på 480 Mbps kan du snabbt överföra foton, videor och annan data från din iPhone eller iPad till din PC, vilket frigör värdefullt lagringsutrymme. Denna USB-A till Lightning-kabel har förstärkt brytskydd, hållbarhet i vävd nylon och snygga aluminiumkontakter. Header produktlinje: Intenso, Header forpackad kvantitet: 1, Import Vikt: 0.00, Import Höjd: 0, Header marke: XtremeMac, Header modell: A315L, Import Djup: 0, Import Bredd: 0.

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Kategori: Kabler Lightning
EAN: 4034303033867
Varenr.: D44331
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging
104 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Intenso lade- & datakabel 1,5m USB-A til lightning, 27W, MFI, hvid
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK97 kr97 krKøb
2Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
3CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
4vvsfittings.dk180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging

PriceData har fulgt prisen på Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging i 180 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 14% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Intenso A315L - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 1.5 m - hvid - Fast Charging de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 202697 kr2 kr (2%)
1. feb. 202695 kr18 kr (23%)
30. jan. 202677 kr2 kr (3%)
25. jan. 202679 kr3 kr (4%)
20. jan. 202682 kr2,29 kr (3%)
19. jan. 202684,29 kr2,29 kr (3%)
4. dec. 202582 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret