Gå til hovedindhold

Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4

ShellySikkerhed i hjemmetEAN: 3800238070823
Pris fra 127 krtil 219 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117 kr 22. maj

Sammenlign priser på Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly EM Mini Gen4 Relækontakt
127 kr
Til butik
Shelly EM Mini Gen4 Relækontakt billede

Produktinformation

Shelly EM Mini Gen4 - Relækontakt - trådløs - 802.11 b/g/n/ax, Bluetooth 5.0, Zigbee - 2402 - 2480 MHz - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_EM_Mini_Gen4
EAN: 3800238070823
Varenr.: 1003389846
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SHELLY EM MINI GEN4, WIFI & ZIGBEE MÅLER
154,88 kr
Til butik
SHELLY EM MINI GEN4, WIFI & ZIGBEE MÅLER billede

Produktinformation

Shelly EM Mini Gen4 er verdens mindste smarte energimåler uden relæ som både understøtter WiFi, Bluetooth og Zigbee.Shelly EM Mini Gen4 er beregnet til montering bag stikkontakten eller i en dåse og giver nem energimåling af fx din fryser, køleskab, vaske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SHELLY
Kategori: Fatninger
EAN: 3800238070823
Varenr.: 15840138592591
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Shelly Em Mini Gen4, Wifi & Zigbee Måler
158,13 kr
Til butik
Shelly Em Mini Gen4, Wifi & Zigbee Måler billede

Produktinformation

Shelly EM Mini Gen4 er verdens mindste smarte energimåler uden relæ som både understøtter WiFi, Bluetooth og Zigbee. Shelly EM Mini Gen4 er beregnet til montering bag stikkontakten eller i en dåse og giver nem energimåling af fx din fryser, køleskab, vask...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Do not delete
EAN: 3800238070823
Varenr.: 10143103942993
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly EM Mini Gen4, WiFi & Zigbee effektmler uden rel (230VAC)
162 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly em mini gen4, wifi & zigbee måler
168,75 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shelly EM Mini Gen4 Relækontakt
179 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly EM Mini Gen4
184 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shelly EM Mini Gen4 - WiFi smart energimåler til forbrug
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shelly EM Mini Gen4 - WiFi smart energimåler til forbrug
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK127 kr127 krKøb
2EL-GROSSISTEN154,88 kr154,88 krKøb
3Billigelogvvs.dk158,13 kr158,13 krKøb
4WATTOO.DK162 kr162 krKøb
5MaintainIt168,75 kr168,75 krKøb
6Ultrashop179 kr179 krKøb
7CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
8Boligcenter DK199 kr199 krKøb
9Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4

PriceData har fulgt prisen på Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Inteligentny sterownik do pomiaru zuzycia energii WiFi Shelly EM Mini Gen4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026127 kr4 kr (3%)
25. maj 2026123 kr1 kr (1%)
24. maj 2026122 kr4 kr (3%)
23. maj 2026118 kr1 kr (1%)
22. maj 2026117 kr1 kr (1%)
8. maj 2026118 kr1 kr (1%)
7. maj 2026117 kr1 kr (1%)
4. maj 2026118 kr1 kr (1%)
2. maj 2026117 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026118 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret