Gå til hovedindhold

Lenovo Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node

LenovoEAN: 0889488531202
Pris fra 7.773 krtil 15.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7.846 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.768 kr 23. maj

Sammenlign priser på Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7773 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node
7.773 kr
Til butik
Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance  MX3530-H Hybrid Appliance  MX3531-H Hybrid Certified Node billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Alle CPU'er
Farve: 12
Artikel nr.: 4XG7A63443
EAN: 0889488531202
Varenr.: 7946248
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo CPU Xeon Silver 4309Y 2.8GHz 8 kerner
7.774 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Xeon Intel Silver 4309y Processor 2,8 Ghz 12 Mb Kasse 2.8ghz Lga 4189
15.619 kr
Til butik
Lenovo Xeon Intel Silver 4309y Processor 2,8 Ghz 12 Mb Kasse 2.8ghz Lga 4189 billede

Produktinformation

Otte kerner og 16 tråde leverer stabil gennemstrømning til flere lejere 2,8 GHz basis, op til 3,6 GHz boost til responsive spidsbelastninger Ottekanals DDR4 ved 2667 MHz understøtter op til 6 TB hukommelse PCIe 4.0 med 64 baner muliggør hurtig NVMe og I/O med høj båndbredde ECC-hukommelse og Total Memory Encryption hjælper med at beskytte dataintegritet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: original
Artikel nr.: 4XG7A63443
EAN: 0889488531202
Varenr.: 5020024966

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.773 kr7.773 krKøb
2CompuMail DK7.774 kr7.774 krKøb
3Dustin DK15.619 kr15.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node

PriceData har fulgt prisen på Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.768 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 15.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.708 kr.

Den nuværende pris på 7.773 kr er 34% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Intel Xeon Silver 4309Y - 2.8 GHz - 8-core - 16 tråde - 12 MB cache - for ThinkAgile HX7530 Appliance MX3530-H Hybrid Appliance MX3531-H Hybrid Certified Node de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20267.773 kr1 kr (0%)
29. maj 20267.774 kr1 kr (0%)
28. maj 20267.773 kr1 kr (0%)
24. maj 20267.774 kr6 kr (0%)
23. maj 20267.768 kr10 kr (0%)
22. maj 20267.778 kr7.216 kr (48%)
15. apr. 202614.994 kr625 kr (4%)
13. apr. 202615.619 kr625 kr (4%)
11. apr. 202614.994 kr625 kr (4%)
10. apr. 202615.619 kr625 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret