Gå til hovedindhold

Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer

AdaxEludstyrEAN: 7040669138754
Pris fra 76 krtil 197,5 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 121,5 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,11 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer
76 kr
Til butik
Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer billede

Produktspecifikationer

Mærke: ADAX
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 7040669138754
EAN: 7040669138754
Varenr.: 5926100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Koblingsboks til NEO KWT WiFi og Clea WiFi
76,03 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Koblingsboks til NEO KWT WiFi og Clea WiFi
76,03 kr
Til butik
Koblingsboks til NEO KWT WiFi og Clea WiFi billede

Produktinformation

Koblingsboksen til NEO KWT WiFi og Clea WiFi er et specialudviklet tilbehør designet til at samle og beskytte de elektriske forbindelser for dine varmeløsninger. Med denne koblingsboks sikres en pålidelig og sikker installation, der understøtter både NEO...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Adax varmepanel & varmelister
EAN: 7040669138754
Varenr.: 15109732368710
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Adax Neo / Clea Installation Boks
80,86 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Koblingsboks til NEO KWT WiFi og Clea WiFi
83 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Adax neo / clea installation boks
83,75 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax connection box Cl.II Forgreningsboks
87 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo Wifi og Clea tilslutningsboks
99 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo Wifi og Clea tilslutningsboks
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Koblingsboks For Neo/Clea
-32%100 kr
Før 147 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo Wifi og Clea tilslutningsboks
119 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo Wifi og Clea tilslutningsboks
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Wifi og Clea tilslutningsboks
169 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Koblingsboks For Neo/Clea
197,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK76 kr115 krKøb
2EL-GROSSISTEN76,03 kr76,03 krKøb
3EL-NETSALG76,03 kr76,03 krKøb
4Billigelogvvs.dk80,86 kr80,86 krKøb
5WATTOO.DK83 kr83 krKøb
6MaintainIt83,75 kr83,75 krKøb
7Komplett DK87 kr87 krKøb
8Greenline99 kr99 krKøb
9LavprisEl99 kr99 krKøb
10Proshop DK100 kr139 krKøb
11BilligVVS DK119 kr119 krKøb
12CompletVVS119 kr119 krKøb
13LavprisVVS169 kr169 krKøb
14vvsfittings.dk197,5 kr197,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer

PriceData har fulgt prisen på Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer i 145 dage. Laveste pris i perioden er 75,11 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 95,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Installationsboks til ADAX NEO og CLEA elektriske radiatorer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202676 kr
6. maj 202676,03 kr4,83 kr (6%)
5. maj 202680,86 kr4,83 kr (6%)
25. apr. 202676,03 kr3,85 kr (5%)
24. apr. 202679,88 kr4,77 kr (6%)
28. mar. 202675,11 kr3,89 kr (5%)
27. mar. 202679 kr1 kr (1%)
19. mar. 202680 kr7 kr (8%)
20. feb. 202687 kr7 kr (9%)
17. feb. 202680 kr4,89 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret