Gå til hovedindhold

Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort

Insta360ElektronikEAN: 6977644764008
Pris fra 4.801 krtil 5.090 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.079 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4801 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Insta360 X5 Starter Bundle 8K Action-kamera
4.801 kr
Til butik
Insta360 X5 Starter Bundle 8K Action-kamera billede

Produktinformation

Insta360 X5 - Starter Bundle - action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi  - sort

Produktspecifikationer

Mærke: insta360.com
Artikel nr.: CINSAAHA_6
EAN: 6977644764008
Varenr.: 1003897461
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 X5 Starter Bundle, 8K Ultra HD, 72 MP, 120 fps, Wi-Fi, Bluetooth, 2400 mAh
4.979 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Insta360 X5 Starter Bundle 8K actionkamera - sort
4.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Insta360 X5 Starter Bundle 8K Action-kamera
5.019 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Insta360 X5 Starter Bundle 8K actionkamera - sort
5.019 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 X5 Starter Bundle
5.090 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.801 kr4.801 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.979 kr4.979 krKøb
3Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
4Ultrashop5.019 kr5.019 krKøb
5Vivas DK5.019 kr5.088 krKøb
6Proshop DK5.090 kr5.090 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort

PriceData har fulgt prisen på Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.928 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 5.090 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.617 kr.

Den nuværende pris på 4.801 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.801 kr25 kr (1%)
26. maj 20264.826 kr189 kr (4%)
25. maj 20264.637 kr103 kr (2%)
24. maj 20264.740 kr86 kr (2%)
23. maj 20264.826 kr250 kr (5%)
22. maj 20264.576 kr257 kr (5%)
20. maj 20264.833 kr166 kr (4%)
18. maj 20264.667 kr162 kr (3%)
17. maj 20264.829 kr162 kr (3%)
16. maj 20264.667 kr91 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret