Gå til hovedindhold

Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort

Insta360ElektronikEAN: 6977644764008
Pris fra 4.593 krtil 5.090 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 497 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.079 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4593 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 X5 Starter Bundle, 8K Ultra HD, 72 MP, 120 fps, Wi-Fi, Bluetooth, 2400 mAh
4.593 kr
Til butik
Insta360 X5 Starter Bundle, 8K Ultra HD, 72 MP, 120 fps, Wi-Fi, Bluetooth, 2400 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: Insta360
Kategori: Action videokamera
Farve: 1
Artikel nr.: CINSAAHA_6
EAN: 6977644764008
Varenr.: 25387268
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Insta360 X5 Starter Bundle 8K Action-kamera
4.775 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Insta360 X5 Starter Bundle 8K actionkamera - sort
4.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Insta360 X5 Starter Bundle 8K Action-kamera
5.019 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Insta360 X5 Starter Bundle 8K actionkamera - sort
5.019 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 X5 Starter Bundle
5.090 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.593 kr4.593 krKøb
2CompuMail DK4.775 kr4.775 krKøb
3Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
4Ultrashop5.019 kr5.019 krKøb
5Vivas DK5.019 kr5.088 krKøb
6Proshop DK5.090 kr5.090 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort

PriceData har fulgt prisen på Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.928 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 5.090 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.624 kr.

Den nuværende pris på 4.593 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Insta360 X5 - Standard Bundle - 360° action-kamera - 8K / 30 fps - 72 MP - Bluetooth, Wi-Fi op til 15 m - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.593 kr182 kr (4%)
1. jun. 20264.775 kr211 kr (5%)
31. maj 20264.564 kr211 kr (4%)
30. maj 20264.775 kr442 kr (10%)
29. maj 20264.333 kr468 kr (10%)
27. maj 20264.801 kr25 kr (1%)
26. maj 20264.826 kr189 kr (4%)
25. maj 20264.637 kr103 kr (2%)
24. maj 20264.740 kr86 kr (2%)
23. maj 20264.826 kr250 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret