Gå til hovedindhold

Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor

Insect-O-CutorHjem og haveEAN: 5060525035036

Sammenlign priser på Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1066.25 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor
1.066,25 kr
Til butik
Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor billede

Produktinformation

Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W Insect-O-Cutor fra Pluszap er en effektiv human måde at slippe af med fluer og andre insekter i hjemmet. 30W modellen er den store og mest effektive udgave af de to fra Pluszap. Den elektriske fluefang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Insektbekæmpelse
EAN: 5060525035036
Varenr.: 46939180499281

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.066,25 kr1.066,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor

PriceData har fulgt prisen på Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor i 155 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.066,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 995 kr.

Den nuværende pris på 1.066,25 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Insect-O-Cutor - PlusZap Elektrisk insektfanger, 30 W | Insektbekæmpelse | Fjernlager | Insect-O-Cutor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.066,25 kr167,25 kr (19%)
21. maj 2026899 kr167,25 kr (16%)
20. maj 20261.066,25 kr167,25 kr (19%)
13. apr. 2026899 kr167,25 kr (16%)
11. apr. 20261.066,25 kr167,25 kr (19%)
5. feb. 2026899 kr167,25 kr (16%)
31. dec. 20251.066,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret