Gå til hovedindhold

Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk

Insect-O-CutorHjem og haveEAN: 5060525034138
Pris fra 357 krtil 409 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 347 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 357 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor limplader til Halo 15W med 6 stk
357 kr
Til butik
Insect-O-Cutor limplader til Halo 15W med 6 stk billede

Produktinformation

6 styk fluepapir til Insect-O-Cutor Halo 15W insekfanger. Klæber dyrene fast, når de er lokket ind i fangeren af UV-lys. Tekniske data Model nr: GB015 Skal skiftes hver 4-6 uge

Produktspecifikationer

Kategori: Hus
Størrelse: 544x310
EAN: 5060525034138
Varenr.: 930214752
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk
379 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - 6 stk
385 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor Halo 15W ekstra limplader 6 stk
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS357 kr357 krKøb
2LavprisVærktøj379 kr379 krKøb
3BilligVVS DK385 kr385 krKøb
4Greenline409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk

PriceData har fulgt prisen på Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk i 167 dage. Laveste pris i perioden er 344 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 357 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Insect-O-Cutor limplade til Halo 15 watt insektfanger - pakke a 6 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026357 kr9 kr (3%)
26. maj 2026348 kr31 kr (8%)
24. maj 2026379 kr31 kr (9%)
17. maj 2026348 kr31 kr (8%)
16. maj 2026379 kr31 kr (9%)
12. maj 2026348 kr31 kr (8%)
11. maj 2026379 kr31 kr (9%)
1. maj 2026348 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026347 kr22 kr (6%)
17. apr. 2026369 kr22 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret