Gå til hovedindhold

InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa

InnovaGoodsMassage og afslapningEAN: 8435527818838
Pris fra 339 krtil 649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 5. maj

Sammenlign priser på InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Termisk Shiatsu Massager 2-i-1 Futsa - (grå)
-47%339 kr
Før 644 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termisk Shiatsu Massager 2-i-1 Futsa - (grå) billede

Produktinformation

InnovaGoods gør det nemt for dig at prioritere din personlige pleje uden nogen undskyldninger, da du finder de bedste og seneste nye skønheds-, afslapnings- og velværeartikler! Termisk Shiatsu Massager 2 i 1 Futsa InnovaGoods er et godt eksempel på dette! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, som skiller sig ud takket været deres funktionalitet, effektivitet og innovativt design.En alsidig 2-i-1 termisk shiatsu massager med ergonomisk og multifunktionsdesign, der giver en behagelig og afslappende følelse af lettelse, hvile og velvære. Hovedsageligt bruges det til at massere fødderne, men det kan også bruges i andre områder af kroppen (cervikal, lænde, ben, ryg osv.). Den øverste del, hvor fødderne er indsat, er aftagelig, da den har en lynlås for at kunne udtrække den let og bruge massageapparatet som en multipositionsmassagepude. Dens 8 roterende hoveder udføre tovejsbevægelser for at give massage en dyb æltning effekt, der det detesner vrene og sålen af foden. Det har 3 hastigheder til at vælge en større eller mindre intensitet af massage. Den infrarøde varmefunktion forbedrer og forbedrer effektiviteten af massagen og er valgfri, den kan aktiveres eller deaktiveres, hvis det ønskes. Denne elektriske massager er kompakt for nem transport og opbevaring, blød og behagelig touch, meget nem at bruge og har automatisk nedlukning. Fungerer sammen med strømforsyning (medfølger).Materiale: ABS70 % Polyester30 % BomuldFarve: GråSortDesign: ErgonomiskType: ElektriskMultifunktion: 2-in-1Varmefunktion: Infrarød varmeMassagefunktion: 8 ergonomiske, roterende og tovejshoveder3 hastigheder: 3 intensitetsniveauerBlødt og behagelig fornemmelse: KvalitetsmaterialerAftageligt: Behagelig og nem at anvendeTil flere positioner: Alsidig og kan tilpassesSlukker Automatisk: 15 min

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Fod og Benmassage
Vægt: 1.55g
EAN: 8435527818838
Varenr.: 321326
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Termisk Shiatsu Massager 2 i 1 Futsa
379 kr
Til butik
Termisk Shiatsu Massager 2 i 1 Futsa billede

Produktinformation

En alsidig 2-i-1 termisk shiatsu massager med ergonomisk og multifunktionsdesign, der giver en behagelig og afslappende følelse af lettelse, hvile og velvære. Hovedsageligt bruges det til at massere fødderne, men det kan også bruges i andre områder af kro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
EAN: 8435527818838
Varenr.: 10586428440919
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Termisk Shiatsu Massager 2 i 1 Futsa - InnovaGoods
-27%399 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa
407 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Massageværktøj med varmefunktion - 24 W
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bandageshoppen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shiatsu massager med termisk funktion 2-i-1
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK339 kr339 krKøb
2Shoppilo379 kr379 krKøb
3Økologisk-Supermarked399 kr399 krKøb
4CS MEGASTORE DK407 kr446 krKøb
5Estore DK449 kr449 krKøb
6Bandageshoppen.dk649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa

PriceData har fulgt prisen på InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa i 184 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 368 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for InnovaGoods shiatsu massager 2-i-1 med varmefunktion Futsa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026339 kr50 kr (17%)
8. maj 2026289 kr20 kr (7%)
5. maj 2026269 kr70 kr (21%)
4. maj 2026339 kr40 kr (11%)
3. maj 2026379 kr40 kr (12%)
22. apr. 2026339 kr40 kr (11%)
21. apr. 2026379 kr40 kr (12%)
9. apr. 2026339 kr40 kr (11%)
8. apr. 2026379 kr40 kr (12%)
31. mar. 2026339 kr40 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret