Gå til hovedindhold

InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel

InnovaGoodsSundhedsplejeEAN: 8435527826765
Pris fra 159 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Natlampe med hvid støj - Slewel
-9%159 kr
Før 174 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natlampe med hvid støj - Slewel billede

Produktinformation

InnovaGoods gør det nemt for dig at prioritere din personlige pleje uden nogen undskyldninger, da du finder de bedste og seneste nye skønheds-, afslapnings- og velværeartikler! Hvid støj som søvnhjælp Slewel InnovaGoods er et godt eksempel på dette! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, som skiller sig ud takket været deres funktionalitet, effektivitet og innovativt design.Denne søvnhjælp med hvid støj har 6 beroligende lyde og to lystilstande, herunder en fast tilstand og en sekventiel tilstand, der guider din vejrtrækning for at hjælpe dig med at falde i søvn. Den har et genopladeligt batteri, justerbar timer og lydstyrke. Et USB-C-kabel er inkluderet.Dette unikke afslapningsapparat fremmer hvile og søvn ved at skabe en rolig atmosfære, der bekæmper angst og daglig stress. Den er velegnet til både børn og voksne.Afslappende, søvnfremkaldende: Dette apparat med hvid støj skaber forskellige beroligende miljøer, der fremmer afslapning og velbefindende. Lyset og lydene hjælper voksne, babyer og børn med at falde i søvn. Ideel til at bekæmpe søvnløshed. Det er også perfekt til at arbejde, meditere, læse osv., da det hjælper med at reducere angst og stress.Hvid støj + 5 lyde: Vores søvnhjælp giver dig mulighed for at vælge mellem 6 beroligende lyde: Blandt dem er 3 abstrakte lyde (herunder en hvid støj og to afslappende melodier) og 3 naturlyde (havlyde, skovlyde og regndråber).2 lystilstande (hvidt lys): Dette søvn- og afslapningsapparat har både et kontinuerligt lys og et blinkende lys. Det pulserende lys fungerer som et åndedrætsvejledningslys, der ledsager åndedrætsrytmen for at fremme afslapning og søvn. Du kan aktivere lyset og lyden hver for sig eller bruge dem samtidig.Timer, justerbar lydstyrke: Dette kombinerede lys- og lydapparat til bedre søvn er en fremragende løsning til at håndtere søvnproblemer på en enkel og naturlig måde. Den er ud...

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Natlamper
Vægt: 0.17g
EAN: 8435527826765
Varenr.: 1040271
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel
197 kr
Til butik
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Hvid støj som søvnhjælp Slewel
199 kr
Til butik
Hvid støj som søvnhjælp Slewel billede

Produktinformation

Denne søvnhjælp med hvid støj har 6 beroligende lyde og to lystilstande, herunder en fast tilstand og en sekventiel tilstand, der guider din vejrtrækning for at hjælpe dig med at falde i søvn. Den har et genopladeligt batteri, justerbar timer og lydstyrke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
EAN: 8435527826765
Varenr.: 10586441056599
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Søvnenhed med Hvid Støj og Lysterapi
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK159 kr159 krKøb
2CS MEGASTORE DK197 kr236 krKøb
3Shoppilo199 kr199 krKøb
4Estore DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel

PriceData har fulgt prisen på InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel i 178 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for InnovaGoods maskine til hvid støj til nem indsovning Slewel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026159 kr29 kr (15%)
3. maj 2026188 kr29 kr (18%)
22. apr. 2026159 kr40 kr (20%)
21. apr. 2026199 kr40 kr (25%)
9. apr. 2026159 kr38 kr (19%)
8. apr. 2026197 kr38 kr (24%)
31. mar. 2026159 kr40 kr (20%)
30. mar. 2026199 kr40 kr (25%)
26. mar. 2026159 kr40 kr (20%)
25. mar. 2026199 kr40 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret